تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه
تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه با تقویت احتمال رشد قیمت
۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تحلیل تکنیکال سهام پلوله
سهام پلوله و سیگنال خرید بلند مدت در تحلیل تکنیکال سهام پلوله
۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نمایش همه

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز منتظر فرصت خرید باشید!

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز

در این تحلیل تکنیکال قصد داریم نموار قیمت سهام اپرداز را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. این سهم از زمان ورود به فرابورس با رشد خیره کننده‌ای روبرو بوده است. در ادامه این تحلیل از نمودار قیمت سهام اپرداز با ما همراه باشید. ابتدا کمی در مورد خدمات شرکت مطالب ارائه خواهیم کرد، تا جایگاه ارزشی سهام شرکت شفافتر باشد.

معرفی شرکت آتیه داده پرداز با نماد اپرداز

شرکت آتیه داده پرداز با نماد اپرداز از شرکت‌های فرابورس ایران است. این شرکت در زمینه طراحی و تولید نرم افزار و سخت افزار فعالیت می‌کند. می‌توان خدمات این شرکت را به شکل زیر فهرست نمود.

  • طراحي و توليد انواع نرم افزارهاي کاربردي، تجاري، مهندسي و صنعتي
  • انجام خدمات کامپيوتري برای شرکت‌های مختلف در زمينه توليد نرم افزار (کليه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری)
  • در زمينه فن آوری و ارتباطات همچنين در صورت نياز تهيه و توليد سيستم‌های مرتبط
  • انجام کليه فعاليت‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط به امور ارتباطات سيار و اينترنتی و رايانه‌ای

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز

نمودار قیمت سهام اپرداز از بدو ورود به بورس تا کنون در حال صعود بوده و با توجه به وضعیت بنیادی و قراردادها و محصولات جدید شرکت پیشبینی می‌شود همچنان این رشد ادامه داشته باشد. شاید بتوان روند صعودی چند ساله نمودار قیمت سهام اپرداز را با شیب بیشتر برای این سهم شبیه سازی کرد.

با این حال از لحاظ تکنیکال در مقطع فعلی نمودار قیمت سهام اپرداز وارد فاز استراحت شده. پیش بینی می‌شود که این استراحت مدتی به طول بکشد. از لحاظ قیمتی نیز حمایت پیش روی سهم محدوده ۱۹۵۰ الی ۲۰۵۰ تومان می‌باشد و شکست این حمایت بعید به نظر می‌رسد.

نمودار قیمت سهام اپرداز

بنابراین به نظر می‌رسد برای کسانی که دید بلندمدت دارند، خرید پله‌ای تا محدوده حمایتی این سهم کم ریسک بوده و بازدهی قابل قبولی نصیب آنها خواهد شد. لذا خرید چند مرحله ای با رعایت حدضرر مناسب را توصیه میکنیم.

حدضرر نمودار قیمت سهام اپرداز

اگر با قصد بلند مدت و یا میان مدت قصد خرید سهام شرکت اپرداز را دارید، حدضرر ۱۸۰۰ تومان می‌تواند مناسب باشد. البته لازم به ذکر است، طی چند روز آینده و با پیش روی نمودار قیمت سهام اپرداز بهتر می‌توان در خصوص حدضرر قضاوت کرد. اما فعلا ۱۸۰۰ تومان را حدضرر مناسبی برای نمودار قیمت سهام اپرداز می‌دانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *