آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور
آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور
سیگنال خرید کرمان
سیگنال خرید کرمان با اهداف قابل توجه در میان مدت صادر شد!
نمایش همه

آموزش بورس رایگان برای افراد مبتدی در مشهد از اول مهرماه

آموزش بورس رایگان در مشهد

در طی چند سال گذشته شاهد تحولات اقتصادی چشمگیری در ایران بودیم. بطوریکه حاشیه سود کسب و کارهای مختلف کاهش یافته است. در همین راستا سود بانکی نیز کاهش محسوسی را تجربه نمود. لذا به نظر میرسد دوران درآمدها و سرمایه گذاری‌های کوتاه مدت و میان مدت سودآور رو به پایان باشد. لذا به همین دلیل توجه اقشار مختلف جامعه به سمت بورس به عنوان محلی برای سرمایه گذاری‌های مختلف جلب شده است. به همین دلیل تیم موج برتر در  راستای گسترش فرهنگ سهامداری تصمیم گرفت آموزش بورس رایگان را در برنامه کاری خود قرار دهد.

از اول مهرماه آموزش بورس رایگان

به منظور افزایش تقاضا در سطح جامعه و ضرورت آموزش در خصوص بورس تهران، با هدف افزایش ثروت آفرینی در جامعه آموزش بورس رایگان در دستور کار تیم آموزشی موج برتر قرار گرفت. به همین دلیل از اول مهرماه ۹۵ تصمیم گرفتیم کلاس آموزش آشنائی با بورس و تابلو معاملات بورس تهران را در قالب آموزش بورس رایگان ارائه نمائیم. لذا فیلم‌های آموزشی رایگانی را برای علاقه مندان به بورس تهیه نمودیم. این فیلم ها بر روی CD تقدیم کاربران عزیز خواهد شد.

از طرفی با توجه به تقاضای بسیار از مخاطبین تصمیم گرفتیم که آموزش بورس رایگان را در بصورت یک کلاس آموزشی یکساعته تنظیم نمائیم و در حاشیه این کلاس یکساعته، CD مربوطه نیز تقدیم عزیزان میشود. بدیهی است که هر کار و شغلی اصطلاحات و قوانین خاصی دارد که برای شروع به فعالیت در آن زمینه دانستن آن ضروری است. لذا در فیلم های آموزش بورس رایگان تمرکز اصلی را بر روی تابلو معاملات بورس گذاشتیم. اصطلاحات مهم، برخی از قوانین کلیدی بورس و بسیاری دیگر از مقدمات بورس در ویدئوهای آموزشی وجود دارد.

تلاش کرده ایم تا در سایه ۴ سال تجربه آموزشی، مطالب ارائه شده در ویدئوهای آموزش بورس رایگان بطور ساده و قابل درک تنظیم شود. همچنین از ارائه مطالب کم اهمیت و غیرضروری اجتناب کردیم. بطوریکه حداقل اطلاعات لازم برای شروع فعالیت بورسی را در کوتاه ترین زمان منتقل نمائیم. لازم به ذکر است در طی سالهای گذشته تجربیات ارزشمندی در امر آموزش کسب شده و با سوالات متداول فراگیران آشنا هستیم که در تهیه فیلمهای آموزش بورس رایگان به این موضوع توجه ویژه داشته ایم.

امیدواریم که تلاش تیم آموزشی ما در تهیه این فیلم ها مورد توجه شما علاقه مندان قرار بگیرد. همچنین امیدواریم به واسطه نظرات ارزشمند شما دوستان عزیز بتوانیم در راه گسترش فرهنگ سهامداری گامهای موثری برداریم. لذا منتظر نظرات شما خوبان هستیم.

چگونه در کلاس آموزش بورس رایگان شرکت کنم؟

این کلاس آموزشی رایگان در شهر مشهد برگزار میشود. علاقه مندان به بورس که در سطح مبتدی هستند، برای ثبت نام در این کلاس آموزشی رایگان میتوانند به قسمت “آموزش آشنائی با بورس و تابلو معاملات” مراجعه نمایند و از طریق فرم ثبت نام موجود در این بخش اقدام به ثبت نام رایگان نمایند. همچنین میتوانید با تماس تلفنی اقدام به ثبت نام نمائید. منتظر حضور سبزتان هستیم.

برای تماس و رزرو صندلی با شماره های مندرج در صفحه “تماس با ما” تماس بگیرید. مسئول پذیرش آقای مهدی شریف پاسخگوی شما دوستان عزیز هستند.

2 Comments

  1. طراحی سایت در مشهد گفت:

    ممنون مطلبون خیلی کمک کرد

  2. جلال حسینی گفت:

    ممنون مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *