قیمت مناسب برای خرید فاراک کجاست؟
2015/05/10
سه رویداد مهم در خرداد/ توقف عرضه اولیه/نظر سازمان درباره کانون سهامداران
2015/05/11
نمایش همه

با وبصادر چه کنیم؟

سهامداران بانک صادرات و علاقه مندان به خرید این سهم حتما بخوانید.

نمودار قیمت سهام بانک صادرات (وبصادر) پس از آنکه حمایت سقف کانال نزولی را با شکست حمایت ۸۸ و ۹۰ تومان از دست داد، باری دگر تحت قانون کانال قرار گرفت و اگر در یک رویکرد میان مدت هدف کف کانال در حدود ۶۵ تومان را در نظر بگیریم، به قوانین کانال احترام گذاشته ایم.

اما پیش از آن حمایت بسیار مستحکمی در ۷۷ تومان قرار دارد، که امروز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه لمس خواهد شد. این در حالی است که این نماد صف فروش بیش از ۲۰ میلیون را تجربه میکند.

 تحلیل تکنیکال وبصادر

با وجود همه موارد فوق، حمایت حدود ۷۷ تومان بسیار مهم و با اهمیت است، بطوری که شکسته شدن بدون درد سر آن دور از ذهن است و تصور میکنم حداقل باعث روان شدن معاملات و حتی نوسانات مثبت تا حدود ۸۳ تومان شود. تنها موضوعی که اجازه نمیدهد این حمایت را پایان نزول وبصادر بدانیم، اینست که هیستوگرام مکدی در عمق زیادی قرار دارد و این نشان میدهد، قیمت برای بازگشت به مدار صعود پایدار نیاز به صرف زمان دارد.

خلاصه مطلب: اگر سهامدار وبصادر هستید، قیمتهای نزدیک ۷۷ تومان را برای فروش مناسب نمیدانم، بطوری که انتظار نوسانات مثبت دور از ذهن نیست. اما اگر قصد خرید دارید، بهتر است منتظر علائم بهتری برای مثبت شدن قیمت بمانیم.

همچنین اگر به هر دلیلی این حمایت از دست برود، تحقق هدف ۶۵ تومانی در دستور کار قیمت قرار خواهد گرفت، لذا در حال حاضر بهترین توصیه به سهامدارن رعایت حدضرر ۷۵ تومان است.

1 نظر

  1. amirfarshid گفت:

    MRM??

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *