محل تالار بورس اصفهان کجاست؟
بورس اصفهان کجاست؟ نحوه مراجعه به بورس اصفهان و کارگزاری بورس
۱۳۹۷/۰۹/۱۹
تالار بورس ارومیه کجاست؟
بورس اردبیل کجاست؟ چگونه به ساختمان بورس اردبیل مراجعه کنم؟
۱۳۹۷/۰۹/۲۰
نمایش همه

بورس ارومیه کجاست؟ آدرس و راه های ارتباطی بورس ارومیه

تالار بورس ارومیه

ممکن است بخواهید برای شروع فعالیت خود در بازار بورس یا انجام کاری به ساختمان بورس ارومیه یا یکی از شرکت ها و کارگزاری های مربوط به آن مراجعه کنید ما در این مطلب آدرس و شماره تلفن این مکان ها را خواهیم گفت.

برای ورود به بورس آماده اید؟

اگر می خواهید فعالیت بورسی خود را شروع کنید، یا نیاز به آشنایی و جمع آوری اطلاعات دارید پیشنهاد می کنیم قبل از شروع سرمایه گذاری دوره ی آموزش مجازی رایگان آشنایی با بورس و نحوه اخذ کد معاملاتی را بصورت فیلم و نوشته در سایت ببینید. سوال هایی که به ذهنتان می رسد بپرسید، کد معاملاتی دریافت کنید، و فعالیت بورسی خود را آغاز کنید.


برای آشنائی با بازار سرمایه و بورس، فیلمهای دوره آموزش مجازی آشنائی با بورس را رایگان ببنید.

آموزش مجازی بورس

محل شرکت بورس ارومیه کجاست؟

اگر درس اول از دوره آموزش مجازی بورس را دنبال کرده باشید، متوجه خواهید شد که سازمان بورس متولی بازار سرمایه در ایران است. از طرفی شرکت‌های بورس (مثل بورس اوراق بهادار و فرابورس) به عنوان زیرمجموعه سازمان بورس، مجری فعالیت‌ها و سیاست‌های سازمان بورس هستند. در واقع بستر سرمایه گذاری در بورس را فراهم می‌کنند. و شرکتهای وابسته مثل کارگزاری ها وظیفه ارائه خدمات بورسی (کد معاملاتی، انجام معاملات، مشاوره و …) به مشتریان حقیقی و حقوقی را دارند.

به منظور گسترش فرهنگ سهامداری و سرمایه گذاری در بورس، سازمان بورس در برخی از استان‌های کشور نمایندگی و یا شعبه دارد. در ادامه آدرس و محل شعبه بورس ارومیه و سایر نهادهای مرتبط با بورس ارمیه در استان آذربایجان غربی را معرفی خواهیم کرد.

تالار بورس ارومیه کجاست؟

آدرس و تلفن تالار بورس ارومیه و شرکت‌های مرتبط

تالار بورس ارومیه

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خيابان سربازان گمنام، نرسیده به چهارراه باهنر، بورس منطقه ای آذربایجان

تلفن: ۳۳۴۷۷۱۸۱-۰۴۴

نمابر: ۳۳۴۷۷۱۸۳- ۰۴۴

سریعترین روش دریافت کد بورسی و کد معاملاتی

سوالی دارید؟

اگر هنوز سوال و یا ابهامی در زمینه کارگزار بورس و کد معاملاتی دارید، می‌توانید در انتهای همین صفحه سوال خود را مطرح نمائید. اساتید و کارشناسان موج برتر آماده پاسخ به سوالات شما هستند. یا از طریق پشتیبان موج برتر در تلگرام سوالات خود را مطرح نمائید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *