فلزات اساسی | مس
سیگنال رشد قیمت مس پس از دو سال!
2016/03/04
همه بانک‌ها به سوئیفت متصل شدند
2016/03/06
نمایش همه

قیمت روی از مقاومتی مهمی گذشت!

تحلیل قیمت روی

تحلیل تکنیکال فلزات اساسی | قیمت روی

در بررسی نمودار تایم هفتگی فلز “روی” شاهد گذر قیمت از مقاومت بسیار با اهمیت ۱۸۰۰ دلار هستیم، این در حالی است که گذر از این مقاومت باعث شکسته شدن خط روند نزولی بلندمدت در RSI می باشد. بنابراین درصورتیکه قیمت بتواند در رکوردهای بالای ۱۸۰۰ دلار تثبیت شود، سیگنال رشد میان مدتی در فلز “روی” صادر خواهد شد. که هدف اولیه ۱۹۵۰$ را خواهد داشت.

این در حالی است که در یک رویکرد میان مدت میتوانیم هدفهای ۲۲۵۰ و ۲۴۵۰ دلار را برای این فلز اساسی در نظر بگیریم. لذا مادامی که قیمت در بالای ۱۸۰۰ دلار قرار دارد، هدفهای قیمت ۱۹۵۰ – ۲۲۵۰ و ۲۴۵۰ دلار را در دسترس می دانیم.

لازم به ذکر است، با توجه به اینکه در این تحلیل تایم هفتگی مورد بررسی قرار گرفته است، تثبیت قیمت بالای ۱۸۰۰ دلار تا پایان معاملات روز جمعه ۱۴ اسفند مورد توجه میباشد. از طرفی چنانچه قیمت نتواند در رکوردهای بالای ۱۸۰۰ دلار دوام بیاورد، انتظار افت تا حدود ۱۷۰۰ و ۱۶۵۰ دلار را خواهیم داشت، که این موضوع از احتمال ضعیفی برخوردار است.

تحلیل نمودار قیمت فلز روی

نمودار هفتگی قیمت روی

کدام سهام بازار بورس تهران مورد توجه خواهند بود

ناگفته پیداست که این رشد قیمت بر روی سهام شرکتهای تولید کننده روی و همچنین شرکتهای سرمایه گذاری در این صنعت تاثیر مثبت خواهد داشت. بنابراین در صورت دریافت سیگنال های خرید در سهام کروی، فاسمین، کبافق، فزرین فرآور و فسرب میتواند مورد توجه و اهمیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *