تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه
تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه با تقویت احتمال رشد قیمت
2017/05/13
تحلیل تکنیکال سهام پلوله
سهام پلوله و سیگنال خرید بلند مدت در تحلیل تکنیکال سهام پلوله
2017/05/29
نمایش همه

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز منتظر فرصت خرید باشید!

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز

در این تحلیل تکنیکال قصد داریم نموار قیمت سهام اپرداز را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. این سهم از زمان ورود به فرابورس با رشد خیره کننده‌ای روبرو بوده است. در ادامه این تحلیل از نمودار قیمت سهام اپرداز با ما همراه باشید. ابتدا کمی در مورد خدمات شرکت مطالب ارائه خواهیم کرد، تا جایگاه ارزشی سهام شرکت شفافتر باشد.

معرفی شرکت آتیه داده پرداز با نماد اپرداز

شرکت آتیه داده پرداز با نماد اپرداز از شرکت‌های فرابورس ایران است. این شرکت در زمینه طراحی و تولید نرم افزار و سخت افزار فعالیت می‌کند. می‌توان خدمات این شرکت را به شکل زیر فهرست نمود.

 • طراحي و توليد انواع نرم افزارهاي کاربردي، تجاري، مهندسي و صنعتي
 • انجام خدمات کامپيوتري برای شرکت‌های مختلف در زمينه توليد نرم افزار (کليه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری)
 • در زمينه فن آوری و ارتباطات همچنين در صورت نياز تهيه و توليد سيستم‌های مرتبط
 • انجام کليه فعاليت‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط به امور ارتباطات سيار و اينترنتی و رايانه‌ای

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز

نمودار قیمت سهام اپرداز از بدو ورود به بورس تا کنون در حال صعود بوده و با توجه به وضعیت بنیادی و قراردادها و محصولات جدید شرکت پیشبینی می‌شود همچنان این رشد ادامه داشته باشد. شاید بتوان روند صعودی چند ساله نمودار قیمت سهام اپرداز را با شیب بیشتر برای این سهم شبیه سازی کرد.

با این حال از لحاظ تکنیکال در مقطع فعلی نمودار قیمت سهام اپرداز وارد فاز استراحت شده. پیش بینی می‌شود که این استراحت مدتی به طول بکشد. از لحاظ قیمتی نیز حمایت پیش روی سهم محدوده ۱۹۵۰ الی ۲۰۵۰ تومان می‌باشد و شکست این حمایت بعید به نظر می‌رسد.

نمودار قیمت سهام اپرداز

بنابراین به نظر می‌رسد برای کسانی که دید بلندمدت دارند، خرید پله‌ای تا محدوده حمایتی این سهم کم ریسک بوده و بازدهی قابل قبولی نصیب آنها خواهد شد. لذا خرید چند مرحله ای با رعایت حدضرر مناسب را توصیه میکنیم.

حدضرر نمودار قیمت سهام اپرداز

اگر با قصد بلند مدت و یا میان مدت قصد خرید سهام شرکت اپرداز را دارید، حدضرر ۱۸۰۰ تومان می‌تواند مناسب باشد. البته لازم به ذکر است، طی چند روز آینده و با پیش روی نمودار قیمت سهام اپرداز بهتر می‌توان در خصوص حدضرر قضاوت کرد. اما فعلا ۱۸۰۰ تومان را حدضرر مناسبی برای نمودار قیمت سهام اپرداز می‌دانیم.

5 Comments

 1. حمیدرضا خوش مو گفت:

  با سلام

  لطفا در مورد آینده سهم “اپرداز” با توجه وضعیت بازار بورس تا پایان سال ۱۳۹۶ بیشتر توضیح دهید. آیا حقوقی های جدید وارد این سهم می شوند؟
  پیش بینی بازدهی سهم در ماههای پایانی سال ۹۶ چقدر است ؟

  با تشکر

 2. مهدی گفت:

  حد ضرر ۱۸۰۰!!!!!سهم فعلا نابود شد.تحلیلتون به خیلیا ضرر زد البته شما تحلیل کردین تقصیری ندارین هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

  • حسین محمدپور گفت:

   جناب آقا مهدی عزیز سلام
   منظور شما رو از این کامنت متوجه نشدم!! چراکه اگر شما در تاریخ درج این تحلیل (۲۳ اردیبهشت ۹۶) اقدام به خرید سهام نموده باشید، هنوز (امروز ۸ مرداد ۹۶) در سود هستید. احتمالا شما به تاریخ نوشته شدن تحلیل فوق توجه نکرده اید، چراکه پس از این تحلیل موارد زیر برای سهام “اپرداز” اتفاق افتاده است.
   ۱- یک روز بعد از نوشتن این تحلیل قیمت سهام اپرداز صعودی شد (دقیقا از ۲۰۶۵ تومان) برگشت و تا حدود ۲۵۳۰ تومان رشد کرد (معادل ۲۴ درصد).
   ۲- در تاریخ ۲۵ تیرماه رفته مجمع (عادی و فوق العاده) که در این مجمع سود نقدی ۳۱۰ ریالی تقسیم نموده و افزایش سرمایه ۶۷ درصدی تصویب شده است.
   درنتیجه و با توه به موارد فوق اکنون بعد از گذشت حدود دو ماه نیم از این تحلیل هنوز قیمت سهام به کمتر از قیمت تحلیل فوق نرسیده است. این درحالی است که بر اساس استراتژی MRM سیگنال فروش سهم در تاریخ ۲۰ خرداد و در قیمت ۲۳۵۰ تومان صادر شده است.
   خلاصه مطلب اینکه: این تحلیل به هیچ کسی زیان نرسانده است. علاوه بر آن حداقل سود ۲۰ درصدی به همراه داشته است.
   تصور میکنم شما در نوشتن کامنت خود عجله کرده اید و به تاریخ نوشته شدن تحلیل توجه نداشته اید.
   پاینده و پیروز باشید.

 3. 531129 گفت:

  سلام استاد.
  اگر امکان داره یه تحلیل از کرازی و ونفت بگذارید.
  باتشکر

  • حسین محمدپور گفت:

   با سلام و درود
   بله حتما – تلاش میکنم تا قبل از بازار شنبه تحلیلی از این دو سهم ارائه نمایم. بهتر است کانال تلگرام موج برتر را دنبال کنید. تحلیلی از این سهام در کانال قرار خواهم داد.
   با تشکر از تماس شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *