برگزاری کلاس آموزش بورس در مشهد
گزارش برگزاری کلاس آموزش بورس در مشهد و فعالیت‌های سال ۹۵ شمسی
تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز
تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام اپرداز منتظر فرصت خرید باشید!
نمایش همه

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه با تقویت احتمال رشد قیمت

تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه

در این مطلب تحلیلی قصد داریم قیمت سهام شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا را بررسی کنیم. نمودار قیمت سهام کساوره بعد از مدتی که حالت رنج داشته است، اکنون شاهد خروج از بازار رنج هستیم. در ادامه این تحلیل تکنیکال به بررسی وضعیت نمودار قیمت سهام کساوه خواهیم پرداخت.

بررسی نمودار قیمت سهام کساوه

همانطور که در نمودار قیمت سهام کساوه مشاهده می‌کنید، نوسانات قیمت سهم منجر به ساخت الگوی سروشانه کف شده است. قیمت پس از شکست خط گردن این الگو مجدد در حال پولبک و یا به عبارتی بوسه خداحافظی هست. این درحالی است که با تایید الگوی سروشانه نمودار قیمت سهام کساوره هدف ۴۴۰ تومان دارد.

حمایت خط گردن سهم در محدوده ۳۰۰ تا ۳۲۰ تومان می باشد و به نظر میرسد قیمت از همین محدوده حمایت به روند صعودی بازگشته و تا هدف الگوی سروشانه یعنی ۴۴۰ تومان رشد کند. مهمترین مقاومت در نمودار قیمت سهام کساوه در۴۱۰ تومان می‌باشد که زمان رسیدن به این مقاومت باید کمی محتاط عمل کرد.

نمودار قیمت سهام کساوه

تعیین حدضرر برای سهام کساوه

با توجه به وضعیت نمودار می‌توان برای کوتاه مدت حدضرر ۳۰۰ تومان و برای میان مدت حدضرر ۲۸۵ تومان را درنظر گرفت. منظور از این قیمت‌ها برای حدضرر، قیمت پایانی سهام است.

لازم به ذکر است چنانچه منتظر سیگنال مطمئن‌تری هستید، می‌توانید منتظر شکسته شدن مقاومت ۳۶۵ تومان بمانید. این موضوع تنها به افرادی با ریسک پذیری پایین توصیه می‌شود. اما اگر ریسک پذیری متوسطی دارید، خرید بین قیمت‌های ۳۰۰ تا ۳۲۰ را با حدضررهای عنوان شده توصیه می‌کنیم.

دیدگاه زمانی تحلیل نمودار قیمت سهام کساوه

در انتهای تحلیل تکنیکال نمودار قیمت سهام کساوه لازم است به دوره زمانی تحلیل اشاره کنیم. نمودار سهم در تایم هفتگی بررسی شده است. بنابراین تحلیل حاضر در مقیاس میان مدت شکل گرفته و بدین معنی است که تحقق هدف الگوی سروشانه در میان مدت مدنظر است. بر همین اساس توصیه ما برای رعایت حدضرر در مبلغ ۲۸۵ تومان است.

امید است این تحلیل مورد توجه کاربران عزیز قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.