در امتداد روند ۲۶ مرداد
2015/08/17
در امتداد روند ۲۷ مرداد
2015/08/18
نمایش همه

تحلیل تکنیکال کفپارس

نماد کفپارس برای رشد پایدار نیاز به صرف زمان دارد، این در حالی است که انتظار افت تا حدود 335 دور از ذهن نیست.

فرآورده های نسوز پارس (کفپارس)

قیمت سهم در میان مدت رنج است 

در نمودار روزانه کفپارس شاهد بازار رنج میان مدتی هستیم، که بین ۲۹۵ تا ۵۰۵ تومان در نوسان است، اما در نگاهی نزدیکتر میتوان به الگوی سروشانه ای اشاره کرد که با شکست حمایت ۴۱۵ تومان تایید شده است و رشد اخیر سهم احتمالا پولبک به خط گردن باشد. لذا به نظر میرسد که روند نزولی کوتاه مدت سهم ادامه پیدا کند و به مقصد ۳۳۵ تومان ادامه مسیر دهد که در این بین حمایت ۳۷۰ را تجربه خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال کفپارس

نمودار روزانه کفپارس

لازم به ذکر است، مادامی که خط روند نزولی RSI که در شکل فوق با رنگ مشکی مشخص شده است، شکسته نشود، سیگنال رشد تایید شده ای دریافت نخواهد شد و هرگونه نوسان مثبتی میتواند بخشی از روند نزولی قیمت باشد. همچنین اولین نشانه های مثبت را بایستی در مثبت شدن هیستوگرام مکدی دنبال کرد. بنابراین برای ورود میان مدت در این سهم هنوز احتیاج به صرف زمان خواهیم داشت.

2 Comments

 1. telepbarobach گفت:

  سلام. ببخشید استراتژی MRM چیست. می تونید توضیح بدید؟

  • سیدحسین محمدپور گفت:

   با سلام و درود
   استراتژی mrm بر اساس این گفته جناب جان مرفی که “روند دوست شماست، در جهت روند معامله کنید” طراحی شده و اساس این سیستم شناسایی صحیح روند و تایم فرم درست معاملاتی تنظیم شده که الگوهای کلاسیک بخش مهمی از این سیستم است و همچنین برای تمامی الگوها بر اساس اسیلاتورهای macd – rsi – mfi تایید دریافت میکند.
   بنابراین میزان خطای این سیستم به حداقل رسیده و از همه مهمتر توانایی شناسایی تایم فرم درست را داراست.
   لازم به ذکر است که این سیستم به مدت بیش از ۵ سال تست موفق را در بازار ایران و تبادلات ارزی (فارکــــس) طی کرده است.
   همچنین کلیدهای مهمی در این سیستم قرار دارد که رعایت آنها مانع زیان معامله گر خواهد شد و همجنین موقعیت دقیق سیگنال خرید و فروش تعریف شده است، به گونه ای که به دور از حدس و گمان و با اطمینان از وضعیت بازار میتوان به سیگنال صادر شده اعتماد کرد و فضا را برای معامله گر مبهم نگاه نمیدارد.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *