“فاراک”شفاف سازی کرد و آماده بازگشت به بورس شد
2015/04/27
توضیحات رئیس بورس درباره اظهارات رئیس کمیسیون اصل۹۰ و کاهش سود بانکی
2015/04/29
نمایش همه

جزئیات عرضه اولیه ۷ درصد سهام “مبین” تعیین شد/ هرکد آنلاین ۱۰ هزار سهم

جزئیات عرضه اولیه۷ درصد از سهام پتروشیمی مبین از جمله سهمیه هر ایستگاه کارگزاری و کد معاملاتی آنلاین توسط شرکت بورس تعیین شد.

در پی قطعی شدن عرضه اولیه سهام پتروشیمی مبین ، فردا سه شنبه ۷ درصد معادل ۹۹۷ میلیون و ۶۴۰ هزار سهم این شرکت بزرگ و ۱٫۴۲ هزار میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس از سوی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ، عرضه اولیه می شود.

براساس این گزارش، در این رابطه شرکت بورس جزئیات این عرضه اولیه را تعیین کرد. به این ترتیب مقرر شده از کل سهام قابل عرضه، ۸۵۵ میلیون و ۱۲۰ هزار در فرآیند کشف قیمت عرضه شود . از این تعداد سهم، ۲۸۷ میلیون سهم جهت عرضه کارگری و تخصیص به کارکنان پتروشیمی مبین و سایر زیرمجموعه های هلدینگ خلیج فارس، در نظر گرفته شده است.

همچنین ۱۴۲ میلیون و ۵۲۰ هزار سهم دیگر هم بعد از کشف قیمت به مشتریان برخط اختصاص می یابد و سهمیه هر کد آنلاین هم ۱۰ هزار تعیین شده است.

سهمیه هر ایستگاه معاملاتی شرکت های کارگزاری نیز حداکثر ۴۵۰ هزار سهم بوده که به صورت گروهی ( ددد ) قابل خرید است. سهمیه هر یک از ۱۳۵ صندوق سرمایه گذاری فعال بازار سرمایه هم حداقل ۴۵ هزار سهم و حداکثر دو میلیون و ۵۰۲ هزار سهم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

منبع: بورس پرس

1 نظر

  1. acheraghi گفت:

    عرضه مهم نیست , مهم اینه که درتس موقع عرض تمام سایت های آنلاین خرید erore میدند بعد از چند ثانیه که حجم خرید پر میشه تازه شروع به ثبت میکنه
    اینم راهی برای انیکه کاربران جزء نتونن بخرن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *