فاراک-ونفت-خشرق
۱۳۹۳/۱۲/۱۶
تحلیل تکنیکال وسکاب
۱۳۹۳/۱۲/۱۶
نمایش همه

در امتداد روند ۱۶ اسفند – بررسی سهام

بررسی سهام بورس و فرابورس ایران

بررسی سهام بورسی و فرابورسی

بررسی سهام خگستر: در شماره پیشین پیش بینی برگشت از محدوده ۲۳۵ تومان کردیم که در ادامه ، قیمت پس از لمس ۲۳۶ تومان با افزایش تقاضا و رشد قیمتی مواجه شد. با این وجود احتمال افت مجدد حتی تا ۲۲۰ تومان وجود دارد اما چیزی که محتمل تر است چه از همین جا و چه پس از لمس ۲۲۰ تومان دستیابی به هدف ۳۷۵ تومانیست. مقاومت جدی سهم ۲۸۰-۲۸۵ تومان می باشد.

 

بررسی سهام ثباغ: احتمال تشکیل پرچم با شکست ۲۹۵ تومان بالاست. بنابراین شکست ۲۹۵ تومان سیگنال رشد سهم و نفوذ به ۲۷۰ تومان سیگنال ریزش سهم خواهد بود. در صورت شکل گیری موج صعودی در این سهم محدوده مقاومتی ۲۳۰-۲۳۵ میتواند سبب تشکیل موج اصلاحی در سهم شود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم در محدوده ۲۳۰-۲۳۵ تومان موقتا از سهم خارج شوید.

 

بررسی سهام وساخت: در شماره گذشته بولتن تحلیلی موج برتر سیگنال رشد سهم داده شد و طبق تحلیل سهم با افزایش تقاضا و رشد قیمت مواجه شد. هدف کوتاه مدت ۳۰۵ تومان همچنان پاربجاست و در صورت دستیابی به این هدف، روند صعودی جدیدی در سهم شکل خواهد گرفت و تا هفته ها می تواند توجه بازار را به خود جلب نماید.

 

بررسی سهام ثتران: وضعیتی مشابه ثباغ دارد. شکست ۲۷۲ تومان سیگنال رشد و افت به زیر ۲۵۰ تومان سیگنال ریزش سهم خواهد بود.

 

بررسی سهام حفارس: احتمال شکل گیری سروشانه کف در این نماد بسیار بالاست. از نظر زمانی نیز روز معاملاتی بعد می تواند آغاز رشد سهم باشد. البتته با توجه به متوقف بودن نماد به دلیل مجمع فوق العاده معلوم نیست در چه قیمتی بازگشایی شود اما به هر حال خرید در محدوده ۱۵۰ تومان ایده آل به نظر می رشد.

 

بررسی سهام وبیمه: در صورت شکست مقاومت ۱۱۷ تومان الگوی پرچم صعودی در سهم تشکیل و تایید خواهد شد و به سمت هدف ۱۳۵ تومانی حرکت خواهد نمود.

 

بررسی سهام خبهمن: در شماره گذشته تحلیل سهم دال بر روند صعودی ارائه شد. اکنون که شایعات پیرامون این سهم زیاد است باید کمی مراقب بود. به نظر می رسد محدوده ۲۴۰ تومان هدف قیمت و همچنین مقاومت مهمی بر سر راه رشد اتی آن خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم که در این محدوده با توجه به قدرت ریسک پذیری خود بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. شکست این مقاومت بسیار سخت می باشد.

 

بررسی سهام کفرا: واگرایی مثبت خوبی شکل گرفته و وضعیت اندیکاتور ها نیز مناسب می باشند. با این حال حمایت ۹۰۰ تومان و مقاومت ۹۹۰ تومان را داریم که سهم در این محدوده حبس شده است. شکست از هر سو روند آتی قیمت را مشخص خواهد نمود.

 

بررسی سهام ولغدر: سیگنال رشد سهم در گذشته صادر شد. حال انتظار در راه رسیدن به هدف، مقاومتهای ۲۷۵، ۲۸۰ و ۲۹۰ تومان را داریم که توصیه اکید ما شناسایی سود در مقاومتهای ذکر شده می باشد.

آرشیو تحلیل سهام بورس و فرابورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *