وپست و حمایتهای پیش رو
۱۳۹۴/۰۳/۱۰
۱۰ طرح جدید معدنی با سرمایه ۳۷۲ میلیون دلاری اجرا می شود
۱۳۹۴/۰۳/۱۰
نمایش همه

در امتداد روند ۱۰ خرداد

بررسی کوتاهی از سهام بازار بورس (بیش از 16 سهم بررسی شد)

کاذر

کاذر پس از شکست ۴۷۵ تومان سروشانه کف را تایید و سیگنال رشد را صادر کرد. همچنین طبق تحلیلی که اوایل اردیبشهت داشتیم همچنان هدف سهم ۵۴۰ تومان می باشد. با توجه به وضعیت بنیادی سهم نیز در سال جاری روند صعودی خوبی را خواهد داشت.

ثتران

سهم روند صعودی را به پایین شکسته و با اولین کندل نزولی که ایجاد شود سیگنال فروش سهم صادر خواهد شد.

دانا

رشد اخیر سهم بصورت کاملا فرسایشی بوده به صورتی که حتی واگرایی زمانی نیز داریم. در نتیجه فعلا انتظار صعود مناسب برای سهم نداریم. تنها در صورتی روند صعودی خواهد شد که مقاومت ۲۰۰ تومانی به بالا شکسته شود.

شپلی

به نظر می رسد مقاومت ۱۹۰ تومانی سد محکمی در برابر رشد سهم می باشد. همچنین شکست روند صعودی در RSI نیز احتمال اصلاح را در سهم افزایش داده است. و تا زمانی که مقاومت ۱۹۰ تومانی شکسته نشده انتظار روند نزولی برای سهم داریم.

وبیمه

حمایت سهم ۹۶ تومان می باشد و حد ضرر آن نیز شکست ۹۰ تومان.

خشرق

محدوده حمایتی ۱۴۵-۱۵۲ تومان را داریم که می تواند سبب حمایت سهم و رشد تا ۱۷۰ تومان شود.

پترول

حمایت مهم ۱۵۰ تومان را دارد که شکست آن روند نزولی بلند مدتی را رقم خواهد زد. البته تا وقتی این حمایت شکسته نشده می توان به رشد سهم امیدوار بود.

واتی

با توجه به خط روند سهم در محدوده ۱۴۵-۱۵۰ تومان می توان با رعایت حد ضرر شکست این حمایت، سهامداری کرد. البته توصیه به ورود نداریم.

بکاب

الگوی هارمونیک و محدوده برگشتی ۵۷۵-۶۰۰ تومان را داریم که انتظار می رود پس از لمس این محدوده موج صعودی خوبی در سهم شکل بگیرد. البته احتمال اینکه کمی بالاتر یا پایینتر هم شاهد برگشت باشیم وجود دارد ولی تقریبا برگشت در همین محدوده اتفاق خواهد افتاد.

بمپنا

سهم الگوی شارک ساخته که پس از دیدن PRZ در محدوده ۱۰۳۰ تومان به سمت هدف ۱۲۲۰ تومان شروع به حرکت کرده است.

خمهر

همچنان بر اساس تحلیل گذشته منتظر حمایت ۱۵۴ تومان برای سهم هستیم. در صورتی که علائم برگشت در این محدوده مشاهده شود ورود به سهم جایز خواهد بود.

خگستر

بر طبق تحلیل گذشته همچنان بهترین و مهمترین حمایت سهم ۲۱۰ تومان می باشد. البته لمس این حمایت بستگی به واکنش قیمت به حمایت ۲۳۵ تومانی دارد.

کپشیر

با توجه به الگوی سروشانه کف در نمودار تعدیل شده و الگوی سه حمله صعودی در نمودار خام انتظار یک موج مثبت ۱۵ درصدی برای سهم داریم. بهترین محدوده خرید در حوالی ۵۳۰-۵۴۰ تومان خواهد بود.

کفرا

سیگنال خرید سهم با شکست ۹۹۰ صادر و هدف سهم ۱۱۰۰ تومان خواهد بود.

حکمت

توصیه به رعایت حد ضرر ۱۱۰ تومانی. فعلا توصیه به خرید نمیشود.

قاسم

احتمال تشکیل الگوی هارمونیک AB=CD و برگشت از محدوده ۷۱۰-۷۵۰ تومان. درصورت شکست این ناحیه، کاندیدای بعدی ۶۰۰ تومان خواهد بود.

1 Comment

  1. محمدرضا گفت:

    باعرض سلام آقای محمدپور نظر شما درباره مبادله سهم با مبین چیست من می خواستم سهام هایم را بفروشم و مبین بخرم به نظرشما کف قیمت مبین از ۳۲۰ هم کمتر می شود و به نظر شما این کار را عقلانی می دانید و مجمع این شرکت هم شایعه شده که ۲۷ خرداد برگزار می شود.همچنین وقتی که به مجمعه برود و بعد از باز شدن نماد دوباره قیمت رو تو ۳۲۰ می بینیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *