حفاری در انتظار برگشت
2015/08/01
تحلیل ارسالی دانشجویان
2015/08/01
نمایش همه

در امتداد روند ۱۰ مرداد

وبیمه:

با شکست ۱۲۰ تومان به سمت هدف ۱۴۰ تومان حرکت خواهد نمود.

 

خکاوه:

در تحلیل قبل گفتیم که به علت واگرایی مخفی مثبت انتظار یک ریز موج صعودی داریم که این اتفاق افتاد. همچنین احتمال شکست سقف قیمت را البته پس از تجربه یک بازار رنج دادیم. حال در هفته گذشته شاهد برگشت سهم بودیم. در ادامه انتظار بازاری بدون روند و پس از آن انتظار شکست سقف قیمت را داریم.

 

فلوله:

به مقاومت خط روند نزولی بلند مدت سهم رسیدیم که احتمالا باعث اصلاح قیمت خواهد شد. همچنین از سویی دیگر پس از شکست این مقاومت، هدف ۱۸۵ تومان را نشانه خواهد گرفت که توصیه اکید داریم که حتما و حتما در محدوده ۱۸۰ تا ۱۹۰ از سهم خارج شوید.

 

کرمان:

حمایت ۶۷۰ و مقاومت ۸۵۰ تومان را دارد که با توجه به نوسانات قیمت، توانایی رشد تا ۸۰۰ تومان را داراست. همچنین درصورت شکست مقاومت ۸۵۰ تومان روند سهم صعودی خواهد شد.

 

غشان:

پس از تشکیل الگوی shark صعودی، توانست از نزدیکی حمایت (PRZ) سهم یعنی ۴۰۰ تومان با حجم بالا برگردد. هدف قیمت سهم ۴۹۰ تومان می باشد. البته نا گفته نماند که همچنان احتمال افت تا ۳۸۵ و بعد رشد تا ۴۹۰ وجود دارد اما قطعی نیست.

 

حتوکا:

درون مثلثی متقارن گیر کرده است که شکست هرکدام از اخرین حفره یا قله سهم، روند آتی آن را مشخص خواهد کرد. شکست ۲۷۵ تومان به بالا نوید شروع فصل جدیدی را در سهم خواهد داد.

 

حتاید:

شکست ۵۶۵ تومان به منزله شکست روند نزولی سهم و انتظار بازاری صعودی برای آن خواهد بود.

 

خگستر:

تنها با شکست ۳۳۰ تومان سیگنال ورود به سهم و روند صعودی آن صادر خواهد شد.

 

خپارس:

حد ضرر ۹۵ و هدف ۱۲۰ تومان را دارد.

1 نظر

  1. ramin1300 گفت:

    بسیار عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *