زنگ خطر در خریخت به صدا آمد
۱۳۹۴/۰۲/۱۳
مروری بر قیمت پوند و یورو
۱۳۹۴/۰۲/۱۳
نمایش همه

در امتداد روند ۱۳ اردیبهشت

کطبس، چکاوه، غمینو، تجار، وانصار، خمحرکه، خکاوه، تکمبا، ختراک، حکشتی

کطبس

با نفوذ به حمایت ۱۹۰ تومان آلارم ریزش سهم صادر شده است و در صورت تثبیت زیر این قیمت باید از هم اکنون منتظر خرید سهم در قیمتهای ۱۴۰ تا ۱۵۰ تومان باشیم. چرا که در اینصورت الگوی هارمونیک گارتلی در نمای بلند مدت ساخته می شود و انتظار برگشت خوبی نهایتا از ۱۴۰ تومان داریم. از سویی دیگر اگر مجدد به بالای ۱۹۰ بازگردد و تثبیت شود نیز سیگنال خرید سهم صادر می شود.

چکاوه

انتظار داریم با شکست ۱۴۸۰ تومان سهم وارد روند ی صعودی گردد.

غمینو

حمایت قوی ۵۵۰ تومان را دارد و البته سیگنال قطعی رشد با عبور از ۷۱۰ تومان صادر خواهد شد. که در صورت عبور، تحلیل مفصل آن ارائه خواهد شد.

تجار

سهم در ناحیه حمایتی مهمی قرار دارد با این حال احتمال لمس ۷۲ تومان خیلی دور از ذهن نخواهد بود. اما پس از آن انتظار رشد تا ۱۱۵ تومان برای سهم وجود دارد.

وانصار

سیگنال فروش سهم را در نزدیکی سقف قیمت و همچنین مجددا در محدوده ۳۰۰ دادیم. همچنان علائمی مبنی بر رشد قیمت سهم مشاهده نمی شد.

خمحرکه

همچنان پیروی تحلیلهای قبلی، حمایت مهم ۲۰۰ تومان را دارد. خرید در نزدیکی این حمایت کم ریسک می باشد.

خکاوه

سیگنال خرید اولیه سهم را در محدوده ۱۰۸ تومان با هدف ۱۳۵ دادیم. مجددا و پس از اصلاح سیگنال خرید سهم را در ۱۲۲ تومان با هدف ۱۴۴ تومان که حتی تا ۱۴۶ تومان نیز معامله شد. علارغم خبرهای مثبت پیرامون سهم سیگنال فروش سهم در قیمت ۱۴۴ تومان را صادر کردیم که با اعتراض عده زیادی مواجه شدیم. با این حال انتظار افت قیمت تا ۱۰۵ تومان را داریم.

تکمبا

سیگنال خرید سهم را در قیمت ۸۵ تومان همراه با تحلیل زمانی و حتی تعیین روز برگشت سهم در سایت تحلیلی موج برتر ارائه دادیم. حال مقاومت سنگین ۱۰۰ تومان را پیش رو داریم که عبور از آن آسان نخواهد بود و احتمال اصلاح موقت پس از نزدیک شدن به قیمت ۱۰۰ وجود خواهد داشد.

ختراک

با وجود اینکه سهم توانسته خط روند نزولی میان مدت خود را بشکند انتظار رشد شارپ از ان نداریمم در این مرحله قیمت می تواند نهایتا تا ۲۸۰ تومان رشد نماید و احتمالا پس از آن وارد اصلاح قیمتی خواهد شد.

حکشتی

سهم در وضعیت اصلاح قرار دارد. با توجه به حمایت قوی ۴۰۰-۴۱۰ تومان انتظار واکنش مثبت به این حمایت را داریم.

1 Comment

  1. الهه فلاحی گفت:

    سلام

    آیا سودی که به اوراق مشارکت داده میشود به صورت روزشمار است؟ سودی که در سه ماه(به عنوان مثال) به این اوراق تعلق میگیرد چه طوری پرداخت میشه؟
    مثلا اگر من امروز اوراق مشارکت رایان سایپا را بخرم و ۲ هته بعد بخواهم بفروشم سود به من تعلق می گیرد
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *