توضیحات معاون سازمان بورس درباره “مبین” و کدهای خاص
۱۳۹۴/۰۲/۱۸
تحلیل هارمونیک قنیشا
۱۳۹۴/۰۲/۱۹
نمایش همه

در امتداد روند ۱۹ اردیبهشت

کفپارس
سهم در یک روند نزولی میان مدت قرار دارد که به نظر می رسد این روند همچنان ادامه داشته باشد. البته در نمای کوتاه مدت حمایتهای ۳۵۵ و ۳۳۵ تومانی را داریم ه به احتمال زیاد در یکی از این دو حمایت برگشت کوتاه مدت و یک نوسان مثبت داشته باشیم.

حسینا
در شماره پیشین بولتن تحلیل کاملی از سهم ارائه شد. قیمت نتوانست الگوی مثلث ادامه دهنده را تایید کند و به حمایت ۴۵۰۰ تومان نفوذ کرد. گزینه احتمالی دیگر تشکیل پرچم می باشد که نهایتا باید شاهد برگشت ازباند حمایتی ۴۲۰۰ تا ۴۳۰۰ تومان باشیم. حمایت نهایی سهم نیز ۳۷۰۰ تومان می باشد. همچنان توصیه می کنیم تا شکست قطعی ۵۱۵۰ تومان فقط نظاره گر سهم باشید مگر اینکه علائم دیگری مبنی بر رشد در سهم مشاهده شود.

شتران
با شکست حمایت ۹۰۰ تومان سیگنال ریزش سهم صادر شده است. حمایت ۸۴۵ و ۷۹۰ تومانی را داریم که احتمالا تنها سبب یک موج صعودی تا نهایتا ۹۰۰ تومان خواهد شد.

حکمت
الگوی بت شکل گرفته در سهم نشان از احتمال بالای برگشت قیمت از ۱۱۵ تومان دارد. با این حال این رشد را نمی توان پایدار دانست و با توجه به وضعیت فعلی نمودار تنها یک نوسان مثبت اصلاحی خواهد بود. تنها با شکست ۱۳۰ تومن این نظریه شکست خورده روند صعودی در سهم آغاز خواهد شد.

غپاک
همچنان به حمایت ۴۵۰ تومانی خود وفادار مانده است. هرچند که نفوذ داشته اما قیمت زیر ۴۵۰ تومان پایدار نبوده است. حتی در صورت شکست این حمایت، ۴۳۰ و ۴۰۰ تومان را پیش رو داریم که شکست این حمایت بعید به نظر می رسد. با توجه به وضعیت MFI نیز هر لحظه باید منتظر برگشت و سهم و تشکیل صف خرید برای آن باشیم.

خشرق
حمایت ۱۵۰ تومان را پیش رو داریم که شاید یک نوسان مثبت ۱۰ درصدی مثبت پس از آن داشته باشیم. اما در نمای هفتگی اندیکاتور MFI نشان از گیر افتادن سرمایه در این سهم دارد که با هر نوسان مثبتی شاهد خروج آنها خواهیم بود و همین مساله احتمالا جلوی رشد پایدار سهم را خواهد گرفت. تنها در صورتی می توان انتظار رشد خوبی را از سهم داشت که جو کلی بازار و گروه آن مثبت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *