شورای رقابت با خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا مخالفت کرد
2016/02/16
تحلیل تکنیکال مرقام
2016/02/21
نمایش همه

تکنیکال سهام – در امتداد روند ۲ اسفند ۹۴

تکنیکال سهام بورس و فرابورس تهران

تحلیل تکنیکال سهام بورس و فرابورس ایران

در این قسمت ضمن بررسی تکنیکال سهام بورس و فرابورس ایران، نمودارهای قیمت سهام مورد بررسی نیز برای درک بهتر تحلیل آورده شده است.

تکنیکال سهام ونفت :

قیمت نماد ونفت به حمایت مهم و معتبر ۲۲۰ تومان رسیدیم که انتظار برگشت از این ناحیه بسیار بالاست. درصورت برگشت از این حمایت توان دستیابی به هدف ۳۳۰ تومانی را خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال ونفت

نمودار قیمت ونفت

تکنیکال سهام شلیا :

سقف کانال قیمت سهم در نزدیکی ۳۰۰ تا ۳۱۰ تومان قرار دارد و عبور از این مقاومت بسیار سخت به نظر می رسد. احتمال اصلاح تا محدوده ۲۴۵ – ۲۵۰ تومان برای سهم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال شلیا

نمودار قیمت شلیا

تکنیکال سهام شاوان :

قیمت سهم رفتار کانالیزه ای را دارد. در حال حاظر حمایت و حد ضرر سهم در قیمت ۱۰۰۰ تومان و هدف آن ۱۴۳۶ تومان می باشد. با توجه به داشتن پتانسیل ساخت واگرایی مخفی مثبت در نمودار قیمت احتمال دستیابی به هدف فوق بسیار بالاست.

تحلیل تکنیکال شاوان

نمودار قیمت شاوان

تکنیکال سهام قشکر :

با توجه به تایید روند صعودی در سهم، مقاومت های ۱۵۱ و ۱۸۲ تومان را بر سر راه رشد قیمت خواهیم داشت که احتمال توقف موقت در مقاومت ۱۸۲ تومان برای سهم وجود دارد. پیشنهاد میکنم در مقاومت ۱۸۲ تومانی دست به ماشه فروش باشید تا در صورت مشاهده علائم ضعف در قدرت خریداران به موقع از آن خروج کنید.

تحلیل تکنیکال قشکر

نمودار قیمت قشکر

تکنیکال سهام دفارا :

سهم با شکست مقاومت ۱۳۰۰ تومانی به سمت هدف ۱۶۸۰ تومان در حال حرکت می باشد propecia prix. با حد ضرر ۱۲۸۰ تومان پیشنهاد میکنیم با سهم بمانید.

تحلیل تکنیکال دفارا

نمودار قیمت دفارا

تکنیکال سهام واتی :

نمودار قیمت واتی نیز همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در قالب کانالی صعودی در نوسان هست. قیمت پس از برخورد به سقف کانال موج اصلاحی را شروع کرد. حال حمایت خط میانه کانال را در محدوده ۲۰۰ تا ۲۰۵ تومان داریم. درصورت برگشت قیمت از این حمایت مجدد مقاومت ۲۶۰ تومان را در سقف کانال خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال واتی

نمودار قیمت واتی

تکنیکال سهام ومعادن :

در اندیکاتور RSI حمایت خط روند را در منطقه کنونی قیمت داریم که ممکن است موجب برگشت قیمت سهم شود. با این حال حمایت اصلی سهم در ۱۱۵ تومان یعنی خط میانه کانال قرار دارد.

تحلیل تکنیکال ومعادن

نمودار قیمت ومعادن

تکنیکال سهام وپترو :

این سهم را در مطلی پیشین بررسی کردیم و هنوز در وضعیت follow قرار دارد. با این حال به درخواست یکی از شما عزیزان مجدد تحلیل قبلی را به روز میکنیم:

وپترو همچنان حمایت ۱۸۰ تومان را دارد که در صورت شکست آن به سمت پایین حمایت بعدی که میتواند موجب برگشت سهم شود حمایت ۱۶۰ تومانی می باشد. درصورتی که به سهم خود اعتقاد دارید با حد ضرر ۱۸۰ تومان نگهداری کنید و درصورت شکست آن از سهم خارج شده و مجدد در محدوده ۱۶۰ خرید کنید.

با توجه به حمایت خط روند (خط پایینی کانال) و حمایت ۷۶ درصد فیبوی اصلاحی امید بالایی برای برگشت از حمایت ۱۶۰ تومانی برای سهم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال وپترو

نمودار قیمت وپترو

سهام درخواستی خود را در قسمت ارسال نظر همین مطلب ، برای بررسی در مطالب آتی مطرح بفرمایید.

آخرین تحلیل های سهام بورس و فرابورس ایران

7 Comments

 1. حسین گفت:

  سلام ضمن تشکر از راهنمایی ها شما عزیزان لطفا در صورت امکان در مورد شپترو و بکام اطهار نظر فرمایید

 2. farzad72 گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا تحلیل در مورد سکه تمام رو هم بگذارید

 3. farzad72 گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا اگر امکان داره سیگنال خرید قطعی چند سهم رو هم اعلام کنید

 4. صادق گفت:

  با سلام به دست اندرکاران این سایت ارزشمند . تشکر می کنم بابت تمام مشاوره هائی که در اختیار ما قرار می دهید و امیدوارم که در رسیدن به اهداف کاری خودتان موفق باشید و البته انشاالله همیشه و کماکان همین برخورد صادقانه و شفاف را از یاد نبرید

  • حسین محمدپور گفت:

   با سلام و درود
   از بذل توجه و محبت حضرتعالی سپاسگزاریم.
   امیدواریم همواره بتوانیم در کنار همراهان عزیز بمانیم و در طی گسترش خدمات موج برتر، همواره بهترین ها را تقدیم دوستان و همراهان عزیز نماییم.

 5. مهدی حاجی حسینی گفت:

  سلام بیزحمت.ذوب و خاور را بررسی بفرمایید

 6. رضا گفت:

  با سلام و عرض ادب
  من سهم کفرا را در ۱۳۵۰ و شبندر را در قیمت ۴۰۵ خزیداری نمودم لطفا در خصوص نگهداری و یا فروش این سهامها اعلام نظر و راهنمایی نمایید.
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *