چشم انداز نفت برنت – تحلیل تکنیکال نفت برنت
۱۳۹۴/۰۱/۲۲
نیم نگاهی به سکه امامی
۱۳۹۴/۰۱/۲۲
نمایش همه

در امتداد روند ۲۲ فروردین

تپکو: در تحلیل های گذشته عرض شد که با شکست ۶۵ تومان، سیگنال خرید سهم با هدف ۱۰۲ تومان صادر خواهد شد که حتی تا ۹۷ تومان نیز معامله شد. حال پس از اصلاح قیمت انتظار داریم در محدوده ۷۰-۷۲ تومان از سهم حمایت شده و مجددا به مدار صعود بازگردد.

البرز: با شکست خط روند نزولی سیگنال خرید سهم صادر شده است و اکنون در حال پولبک به خط شکسته شده می باشد. هدف سهم ۱۹۰ تومان می باشد.

وساپا: در محدوده ۱۰۰ تومان هدف ۱۸۰ تومانی را برای سهم عرض کردیم که اکنون در قیمت ۱۳۰ تومان در حال معامله می باشد. همچنان انتظار دستیابی به ۱۸۰ تومان را داریم.

خکاوه: سیگنال ورود سهم در ۱۰۸ تومان و همچنین خروج آن در ۱۳۵ تومان را دادیم. سهم اکنون در منطقه مقاومتی سنگینی قرار دارد و گذر از آن به نظر کار ساده ای نیست. مقاومتهای ۱۳۵- ۱۴۰ و ۱۶۰ تومانی میتوانند باعث امواج اصلاحی در سهم شوند. اما همچنان هدف میان مدت سهم را ۱۸۰ تومان میدانیم که با توجه به مقاومت های ذکر شده توصیه به نوسانگیری در این محدوده ها داریم مخصوصا مقاومت ۱۴۰ تومانی.

خساپا: سیگنال خرید این سهم نیز در قیمت ۱۳۷ تومان صادرکردیم. اکنون در محدوده مقاومتی قرار دارد با این حال روند کلی سهم را رو به رشد میدانیم.

حکمت: با مقاومت ۱۴۵ تومان درگیر هستیم که در صورت عبور از آن نیز مقاومت سنگین ۱۶۰ تومانی سر راه سهم قرار دارد که به نظر نمیرسد بتواند از آن به راحتی عبور کند.

ثشاهد: با عبور از ۱۶۰ تومان سیگنال خرید سهم صادر خواهد شد.

دانا: این سهم با عبور از ۱۸۰ تومان سروشانه کف بزرگی را تایید کرده و هدف ۳۰۰ تومانی خواهد داشت.

وپاسار: مقاومت سنگین ۲۱۵ -۲۲۵ تومان را سر راه خود دارد که به نظر نمیرسد عبور از این مقاوومت کار ساده ای باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *