طلای جهانی و الگوی بازگشتی
۱۳۹۴/۰۱/۲۲
در امتداد روند ۲۵ فروردین
۱۳۹۴/۰۱/۲۵
نمایش همه

در امتداد روند ۲۳ فروردین

وبیمه، پترول، حسینا، حکمت، غپاک، وبشهر، حسینا

وبیمه: قیمت سهم روی لبغه تیغ قرار داشته و حمایت ۱۰۸ تومان اهمیت بالایی دارد. در صورت تثبیت قیمت زیر این حمایت، منطقه حمایتی بعد در ۹۴ تومان می باشد. اندیکاتور RSI نیز دقیقا روی حمایت قرار گرفته که در نتیجه این سهم برای فردا اجازه منفی خوردن در قیمت پایانی را ندارد. حد ضرر سهم شکست ۱۰۵ در قیمت پایانی خواهد بود.

پترول: در موج اصلاحی اخیر منطقه حمایتی ۱۸۵-۱۹۰ را داریم که با توجه به درجه اهمیت بالای آن انتظار برگشت از این ناحیه بالا می باشد.

حسینا: سهم پس اینکه از فتح قله ۵۱۵۰ تومان جا ماند وارد فاز اصلاحی شد. اکنون شکست این مقاومت به منطله تایید سروشانه کف خواهد بود و سیگنال خرید سهم با شکست آن صادر می شود. و اما بهترین و مهمترین حمایت سهم ۳۷۰۰ تومان می باشد که خرید در این ناحیه بسیار شیرین خواهد بود. گرچه حمایتهای ۴۵۰۰ ۴۲۷۰ و ۴۰۴۰ تومان نی میتوانند به نوبه خود مانع افت بیشتر سهم شوند. بررسی دقیق روند معاملات در این نواحی راهگشای ما خواهد بود.

حکمت: بعد از نا توان ماندن در شکست قله ۱۴۵ تومان وارد فاز اصلاح گردید. حالا اولین و مهمترین کاندیدای برکشت سهم حمایت ۱۳۰ تومانی می باشد.

وبشهر: الگوی دو قلوی کف تایید شده و در حال پولبک به آن می باشد. حمایت ۲۲۸ و هدف ۲۸۰ تومانی نوسان شیرینی را به ارمغان خواهد اورد.

غپاک: غپاک از ۴۲۷ برگشت و این نقطه بسیار خوبی برای بازگشت قیمت بود. از نظر الگوهای کلاسیک، احتمال شکل گیری دوقلوی کف می باشدکه برای تایید نیاز به شکست ۵۷۰ دارد که تا انجا راه زیادی در پیش است. لذا بهترین حدضرر در زیر ۴۲۰ تنظیم شده و در کوتاه مدت، انتظار رشد قیمت تا ۵۲۵ تومان وجود دارد که در صورت تحقق این هدف، بایستی مجددا بررسی گردد.

 

شما می توانید سهام درخواستی خود را بصورت کامنت (نظر) در انتهای همین مطلب ارسال فرمایید تا در اولین فرصت بررسی و ارائه شود.

1 Comment

  1. latif گفت:

    ونفت،خکاوه،ثنوسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *