خبرهای خوب بانکی تا پایان سال
۱۳۹۴/۱۱/۲۶
حضور اعضای هیات‌مدیره فولکس در تهران
۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نمایش همه

در امتداد روند ۲۶ بهمن ۹۵

بررسی روند و تحلیل تکنیکال سهام بورسی :

وساپا :

قیمت سهم قبل از آنکه کف کانال را لمس کند شروع به رشد کرد که در نتیجه انتظار رشد تا سقف کانال فعلی و حتی شکست آن و ورود به کانال فرضی فوقانی برای قیمت وساپا داریم. سقف کانال فعلی ۳۴۰ تومان، و خط میانه کانال بعدی ۴۰۰ تومان می باشد. در مسیر رشد مقاومت ۳۳۰ که سطح ۲۶۱٫۸ فیبو نیز هست قرار دارد.

تحلیل تکنیکال وساپا

نمودار قیمت وساپا

 

خپارس :

قیمت سهام خپارس پس از برخورد به مقاومت خط قله به قله در ۱۵۰ تومان روند اصلاحی به خود گرفت. مهمترین حمایت سهم در ۱۲۰ تومان قرار دارد.

تحلیل تکنیکال خپارس

نمودار قیمت خپارس

 

وخارزم :

حمایت کف کانال و حفره تاریخی در محدوده ۱۲۵ تا ۱۳۰ و احتمال رشد قیمت تا سقف مکانال صعودی یعنی ۱۸۰ تومان برای وخارزم وجود دارد.

تحلییل تکنیکال وخارزم

نمودار قیمت وخارزم

 

فاسمین :

با توجه به شکسته شدن خط روند در RSI اولین سیگنال خروج از سهم صادر شده است. با این حال با توجه به نزدیکی به حمایت ۱۹۰ تومانی احتمالا قیمت با هدف ساخت پولبک در خط روند RSI یک ریز موج صعودی را شروع خواهد کرد که تا این جای کار تنها در نقش فرصت خروج تلقی خواهد شد.

فرصت خروج و تحلیل تکنیکال فاسمین

نمودار قیمت فاسمین

 

حکشتی :

قیمت سهم در نزدیکی مقاومت ۶۲۰ تومانی در حال ساخت الگوی شبیه کنج پهن شونده و یا یک پرچم صعودی می باشد. شکست مقاومت ۶۲۰-۶۲۵ تومانی، سیگنال خرید سهم را با ۷۷۰ و مقاومت ۷۱۰ تومان صادر خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال حکشتی

نمودار قیمت حکشتی

 

کاذر :

با توجه به واگرایی منفی در سهم و نفوذ به زیر روند کوتاه مدت در RSI احتمال افزایش عرضه و اصلاح قیمت سهم وجود دارد. احتمالا تا رسیدن RSI به حمایت خط روند بلند مدت تر در RSI وضعیت اصلاحی سهم ادامه داشته باشد. تنها در صورت شکست خط واگرایی منفی در RSI سهم از وضعیت اصلاحی رها شده وبه روند صعودی باز خواهد گشت.

تحلیل تکنیکال کاذر

نمودار قیمت کاذر

 

وپترو :

اولین آلارم ریزش سهم با تشکیل و تایید الگوی سروشانه سقف در RSI صادر شده است. شکست حمای ۱۸۰ تومان در قیمت سهم تایید ریزش عمیق تر را برای سهم صادر خواهد کرد.

همچنین در دو قله اخر قیمت که شبیه دوقلوی سقف نیز می باشد واگرایی منفی دیده می شود که احتمال ریزش را قوت می بخشد.

از سویی دیگر در صورت شکست این واگرایی امید تمامی نکات منفی ذکر شده ازز درجه اعتبار ساقط شده و امید به رشد در سهم شدت خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال وپترو

نمودار قیمت وپترو

 

کطبس :

در این نماد حمایت ۱۷۶ تومانی را داریم که مقارت با حمایت خط روند در  RSI می باشد. احتمال برگشت قیمت از ۱۷۶ تا ۱۹۵ تومان در سهم وجود دارد. همچنین هدف الگوی سروشانه کف یعنی ۲۲۰ تومان پابرجاست با این حال با توجه به کاهش قدرت صعودی در سهم، دستیابی به آن سخت به نظر می رسد. حد ضرر سهم ۱۷۰ تومان می باشد.

تحلیل تکنیکال کطبس

نمودار قیمت کطبس

 

مداران :

در نماد مداران پس از رشدی خیره کننده قیمت وارد اصلاح شده و در مسیر اصلاح محدوده حمایتی مهم ۲۳۰ تا ۲۳۵ تومان را داریم که احتمال برگشت از این ناجیه بسیار بالاست.

تحلیل تکنیکال مداران

نمودار قیمت مداران

 

ثتران :

در نماد ثتران با حمایت ۱۴۸ تومان مواجهیم که احتمال برگشت از ان وجود دارد. با این حال با توجه به اینکه الگوی قابل تاییدی مشاهده نمی شود نمی توان هدف قیمت برای سهم مشخص کرد.

تحلیل تکنیکال ثتران

نمودار قیمت ثتران

 

قمرو :

قیمت سهام قند مرودشت سقف یک کانال نزولی کوتاه مدت را شکسته و از سوی دیگر خط روند کوتاه مدت ار اس ای نیز شکسته شده است. البته در ادامه مواجهه به مقاومت روند بلند مدتر تر ار اس ای را داریم که در صورت شکست ان قیمت توانایی رشد تا ۳۹۰ تومان را خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قمرو

نمودار قیمت قمرو

 

*** سهام درخواستی خود را برای بررسی در تحلیل های آینده از قسمت ارسال نظر همین پست ارسال فرمایید. همچنین مارا از نظرات و انتقادات خود محروم نکنید.

4 Comments

 1. farzad72 گفت:

  سلام.لطفا سهام ونفت-ومعادن تحلیل کنید. با تشکر

 2. حمید گفت:

  سلام
  اگه امکان داره سه سهم # دفارا #واتی # شاوان رو تحلیل کنید
  بسیار سپاسگزارم

 3. زهرا کشوری گفت:

  سلام و خسته نباشید جناب شریعت. میشه لطفا با توجه به معاملات امروز یه تحلیل جدید از وپترو و کطبس بفرمایید. ممنون استاد

 4. saeid206897 گفت:

  سلام وقت بخیر اگه میشه اهداف قشکر رو بفرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *