شتران پس از بازگشایی
2015/08/17
تحلیل تکنیکال کفپارس
2015/08/18
نمایش همه

در امتداد روند ۲۶ مرداد

ونفت حمایت مهمی را شکست - کفرا همچنان رنج ماند - بترانس سیگنال مجدد رشد را صادر کرد و حدضرر خود را ارتقاء داد - بکاب در حال پولبک به پرچم

بررسی مختصر تکنیکالی سهام در چند خط

ونفت

حمایت بسیار با اهمیت ۲۴۳ تومان را از دست داد و این موضوع تایید RSI را به دنبال داشت، لذا به نظر میرسد، قیمت این سهم به مقصد ۲۲۵ و ۲۰۵ تومان ادامه مسیر دهد، این درحالی است که حمایت بسیار مهمی در ۲۱۵ تومان را تجربه خواهد کرد.

کفرا

قیمت این سهم مدتی است که بین ۸۱۰ تا ۹۱۰ تومان رنج شده است، لذا برای تعیین تکلیف باید یکی از این دو سطح را بشکند. حدضرر کوتاه مدتی ها در ۸۰۰ تومان قرار دارد.

بترانس

در تحلیل های قبلی بارها به احتمال رشد سهم اشاره نمودیم و اکنون با گذر از مقاومت مهم ۸۸۰ تومان احتمال رشد سهم تا حدود ۹۹۰ و حتی ۱۰۵۰ تومان تقویت شده، لذا حدضرر کوتاه مدتی ها به ۸۵۰ و میان مدتی ها به ۷۹۰ ارتقاء یافت. سیگنال مجدد رشد با شکست ۸۳۵ تومان تایید شد.

بکاب

در حالی که حمایت مهم سهم در ۸۵۰ قرار دارد، اما بهتر است از حدضرر ۸۰۰ تومان استفاده کنیم. این در حالی است که چندی پیش الگو پرچمی را با هدف ۱۰۰۰ تا ۱۰۵۰ تومان شکسته است که مقاومت ۸۶۰ مانع رسید قیمت به هدف شد. همچنان اهداف مذکور به قوت خود باقی است و به نظر میرسد، افت اخیر قیمت، پولبک به سطح پرچم شکسته شده باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *