شندیده ها و شایعات بورسی
اخبار و شایعات بورسی
تحلیل دانشجویان (ختراک)
نمایش همه

در امتداد روند ۲۷ آبان

بررسی تکنیکالی سهام در چند خط

خبهمن:

نمودار خبهمن در یک رویکرد میان مدت مهمترین حمایت خود را در نزدیکی ۱۷۰ تومان تجربه میکند و اگر این سطح از دست برود، احتمال تشدید نزول تا حدود ۱۶۱ و ۱۵۶ تومان وجود دارد. بنابراین هنوز سیگنال خریدی دیده نشده و اگر از قبل سهامدار هستید، بهتر است به حدضرر ۱۷۰ تومان پایبند بمانید.

وملت:

مدت زیادی است که به شکل رنج نوسان میکند، لذا اینگونه نوسانات به هیچ عنوان نمیتوان نسبت به آینده روند قیمت نظر محکمی ارائه داد. لذا فقط میتوان به دو و یا سه سطح با اهمیت اشاره کرد. ۵۷ تومان مهمترین حمایت و بهترین حدضرر فعلی و ۶۰۵ ریال و ۶۲۵ ریال هم به عنوان سقف بازار رنج.
گرچه هیستوگرم مکدی در همه تایمها در حال کم کردن ارتفاع است، اما هنوز هم مکدی و هم هیستوگرام در همه تایمها در فاز منفی قرار دارد. لذا برای خرید سهم باید منتظر علائم قویتری بمانیم.

فنوال:

مدتی است قیمت در شکست حمایت ۸۰ تومان ناکام مانده است، لذا به نظر میرسد، قیمت بتواند باری دیگر به سمت مقاومت ۸۹ و ۹۰ حرکت نماید. بطوری که حتی شکسته شدن این مقاومتها دور از ذهن نیست. بنابراین شاید خرید کم حجم در نزدیکی ۸۰ و ۸۲ تومان گزینه کم ریسکی با حدضرر ۷۸ تومان باشد. که هدف اولیه ۸۹ و ۹۰ و اهداف بعدی ۹۴ و ۹۶ خواهد داشت.

ولصنم:

روند میان مدت و بلند مدت سهم نزولی با شیب ملایم و مایل به رنج است. درحال حاضر با مقاومتهای ۱۲۸ و ۱۳۰ درگیر هست و مادامی که نتواند از این باند مقاومتی عبور کند، احتمال افت قیمت تا ۱۱۷ و ۱۱۲ تومان وجود دارد. لازم به ذکر است از دید کوتاه مدت محفوظ ماند حمایت ۱۲۵ تومان در قیمت پایانی اهمیت بالایی برای تداوم موج صعودی خواهد داشت. بنابراین شاید بهترین حدضرر کوتاه مدتی ۱۲۵ تومان در قیمت پایانی باشد.

ثنوسا:

اولین علائم افت مجدد سهم دریافت شده است و به نظر میرسد حمایت ۲۰۰ تومان به مقصد ۱۹۰ و ۱۷۸ تومان از دست خواهد رفت. رعایت حدضرر ۲۰۰ تومان در قیمت پایانی را توصیه میکنیم.


کانال تلگرام موج برتر


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *