همراه اول در پنجمین مجمع ۵۴۱ تومان سود داد/ دریافت سود از شنبه
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
اخبار جدید جوجه اردک زشت بازار و یک نظر درباره قیمت و آینده شرکت
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
نمایش همه

در امتداد روند ۳۱ فروردین

حفارس، وزمین، خکاوه، ونفت، پترول، فاراک

وزمین: حمایت مهم ۲۳۰ را داریم که PRZ هارمونیک AB=CD معکوس می باشد. همچنین خط روند صعودی کوتاه مدت سهم نیز در همین ناحیه قرار دارد و به نظر می رسد بتوان نوسان ۱۰-۱۵ درصد از برگشت سهم گرفت. در صورت شکست ۲۳۰ تومان انتظار افت تا ۱۹۰ وجود دارد اما این احتمال ضعیف تر از رشد قیمت می باشد.

پترول: در بررسی قبلی عرض شد که ۱۸۵ تومان حمایت مهمی برای سهم هست که متاسفانه نتوانست جلوی افت را بگیرد. حمایت بعدی در ۱۷۰ تومان قرار دارد که احتمالا از آنجا یک نوسان رو به بالا داشته باشد.

حفارس: سیگنال خرید سهم را اول هفته دادیم و امروز حتی در پولبک فرصت خرید مناسبی فراهم شد که پس از ان مجددا با اقبال بازار روبرو و با صف خرید کار خود را به پایان رساند. هدف قیمت ۲۳۰ و درصورت عبور از ۲۳۰ هدف بعدی ۳۲۰ خواهد بود.

فاراک: سیگنال خرید این سهم را نیز اول هفته در محدوده ۳۵۵ دادیم که امروز در قیمت ۳۷۷ تومان با صف خرید به کار خود پایان داد. سر راه رشد مقاومت ۳۹۰ تومان را داریم که به نظر می رسد با حجم بالای عرضه ها روبرو باشیم. بررسی روند معاملات به تصمیم گیری صحیح ما در این مقاومت کمک خواهد کرد. اولین هدف قیمت ۴۱۵ تومان می باشد و در صورت عبور از آن توانایی دستیابی به ۵۰۰ تومان را دارد.

ونفت: متاسفانه مدتیست بصورت فرسایشی و بدون روند در حال معامله می باشد و در واقع مناسب برای نوسان گیران … حمایت ۲۸۵-۲۹۰ کف این روند فرسایشی و مقاومت ۳۲۰-۳۲۵ تومان نیز سقف این روند خواهد بود. شکست هر کدام از این سطوح جهت روند آتی را مشخص خواهد نمود.

خکاوه: بارها عرض شد که ۱۳۵ تومان مقاومت مهمی سر راه قیمت می باشد و به این راحتی شکسته نخواهد شد. احتمالا پس اندکی اصلاح تا ۱۲۰-۱۱۸ تومان مجددا موج صعودی سهم آغاز شود.

3 Comments

 1. latif گفت:

  با تشکر فروان

 2. مهدي گفت:

  سلام
  در مورد كگاز و خودرو نظرتان را بفرماييد
  با تشكر

 3. salaran گفت:

  تشکر فراوان بابت زحمتی که میکشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *