سیمان سپاهان – سپاها
2015/08/30
درامتداد روند ۸ شهریور
2015/08/30
نمایش همه

سکه امامی بعد از شکست ۹۰۰ هزار تومان

در حالی که به نطر میرسد قیمت سکه باری دیگر به سمت 945 هزار تومان حرکت کند، اما در میان مدت احتمال افت قیمت به زیر 850 وجود دارد.

تحلیل تکنیکال سکه امامی

در تحلیل قبلی مورخ ۲۵ مرداد به احتمال شکسته شدن مقاومت ۹۰۰ هزار تومان اشاره شد و گفتیم که در اینصورت، احتمال رشد قیمت تا محدوده ۹۳۵ و ۹۵۵ هزار تومان تقویت خواهد شد، که طی هفته های گذشته شاهد این اتفاق بودیم و قیمت سکه موفق به ثبت رکورد ۹۴۳ هزار تومان شد و پس از آن به سمت مقاومت شکسته شده در ۹۰۰ هزار تومان بازگشت.

اما اکنون …

در حال حاضر قیمت سکه امامی به سمت ۹۰۰ هزار تومان بازگشته و و این در حالی است که حمایت خط روند RSI را از دست داده است، لذا راه برای صعود مجدد کمی سخت شده. گرچه به نظر میرسد قیمت یکبار دیگر برای شکست مقاومت ۹۴۵ هزار تومان تلاش نماید و در این مسیر احتمال لمس ۹۵۵ هزار تومان نیز وجود دارد. بنابراین مادامی که قیمت نتواند رکوردهای زیر ۹۰۰ را ثبت کند، احتمال رشد قیمت تا محدوده ۹۵۵ نیز وجود دارد که مقاومتهای ۹۴۰ و ۹۴۵ از اهمیت بالایی برخوردار است.

تحلیل تکنیکال سکه طرح جدید

نمودار روزانه سکه امامی

لازم به ذکر است که در نگاهی بلند مدت به نمودار قیمت سکه، به نظر میرسد، توانایی افت قیمت به زیر ۸۵۰ هزار تومان را داشته باشد، گرچه هنوز در این زمینه سیگنالی دریافت نشده است. لذا در مورد پوزیشن های خرید باید با احتیاط عمل کرد و در صورت دریافت سیگنال های منفی اقدامات لازم را انجام داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *