عمق نوسانات دلار افزایش یافت
2015/07/04
گذری بر پوند انگلیس و یورو
2015/07/06
نمایش همه

سکه امامی و احتمال شکست ۹۰۰ هزار تومان

سکه امامی هدفهای هیجانی 880 و 850 را دنبال میکند

در بررسی قبلی به اهمیت حمایت ۹۰۰ هزار تومان در قیمت سکه امامی اشاره شد و گفتیم که این حمایت میتواند شرایط را برای رشد تا ۹۲۰ نیز فراهم کند که در هفته گذشته شاهد رشد قیمت تا ۹۱۵ نیز بودیم و در نهایت تحت تاثیر افت قیمت طلا در بازار جهانی مجددا نزولی شد و نفوذ مختصری به حمایت ۹۰۰ هزار تومانی خود داشت و تا ۸۹۶ هزار تومان افت را تجربه کرد، لذا در شرایط فعلی احتمال افت بیشتر قیمت با هدفی که در تحلیل های پیشین اعلام شد در ۸۸۰ هزار تومان تقویت شده است.

بنابراین مادامی که قیمت نتواند رکوردهای بالای ۹۲۰ را ثبت کند روند نزولی را ادامه دار میدانیم و معتقدیم که قیمت توان افت تا ۸۸۰ هزار تومان را دارد و این در حالی است که اگر حمایت مذکور نتواند مانع افت قیمت شود، هدف بعدی را در محدوده ۸۵۰ هزار تومان دنبال خواهیم کرد.

لازم به تاکید است که افت قیمت به زیر ۹۰۰ هزار تومان راه را برای صعود قیمت بسیار دشوار خواهد کرد و چنانچه افت قیمت به ۸۸۰ را نیز تجربه کند در واقع روند قیمت در مقیاس ماهانه نزولی خواهد شد. بنابراین همچنان مهمترین تصمیم گیری قیمت در هفته های پیش رو نحوه برخورد با محدوده ۹۰۰ تا ۸۸۰ هزار تومان خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *