سیگنال خرید سهام فولاد
سیگنال خرید سهام فولاد صادر شد، تحلیل تکنیکال سهام فولاد مبارکه
تیر 10, 1396
تحلیل تکنیکال سهام دکوثر
سیگنال خرید دکوثر کجاست؟ احتمال رشد ۱۰۰ درصدی سهام دکوثر
مرداد 8, 1396
نمایش همه

سیگنال خرید سهام حریل در آستانه تایید! تحلیل تکنیکال حریل

تحلیل تکنیکال و سیگنال خرید سهام حریل

شرکت ریل پرداز سیر یکی از شرکت‌های فرابورس ایران است. که با نماد حریل بر تابلو فرابورس قرار گرفته است. طی دو ماه گذشته، قیمت سهام حریل در محدوده بین ۱۸۰ تا ۲۰۲ تومان در نوسان بوده است. به نظر می‌رسد سیگنال خرید سهام حریل در آستانه تایید شدن قرار گرفته است. بنابراین در این مطلب ضمن تشریح شرایط تایید سیگنال خرید سهام حریل، تحلیل تکنیکال حریل را ارائه می‌کنم.

سیگنال خرید سهام حریل کجاست؟

رشد قیمت سهام شرکت ریل پرداز سیر (حریل) در نیمه اردیبهشت ۹۶ با نزدیک شدن به مقاومت روانی ۲۰۰ تومان متوقف شد. درنتیجه مقاومت ۲۰۲ تومان را برای مدت ۲ ماه معتبر نگاه داشت. به همین دلیل بهترین سیگنال خرید سهام حریل در شکسته شدن مقاومت ۲۰۲ تومان قرار دارد.

برای سیگنال خرید سهام حریل می‌توان دو حدضرر تعیین کرد. که بستگی به شرایط نمودار خواهد داشت. این حدضررها به شرح زیر است.

  • چنانچه هم اکنون سهامدار حریل هستید، از حدضرر ۱۸۸ تومان استفاده کنید.
  • درصورت تایید سیگنال خرید سهام حریل بهتر است حدضرر به ۱۹۵ تومان ارتقاء پیدا کند.

اهداف سیگنال خرید سهام حریل

در صورت شکست مقاومت ۲۰۲ تومان و تایید سیگنال خرید سهام حریل می توان سه هدف برای این سیگنال تعیین کرد. جزئیات تعیین اهداف را در ادامه مطلب و در تحلیل تکنیکال حریل ببنید. اما اهداف پس از تایید سیگنال به شرح زیر است.

  • هدف اول: ۲۳۰ تومان که رشد حداقل ۱۵ درصدی است.
  • هدف دوم: ۲۴۵ تومان که رشد ۲۰ درصدی دارد و محتمل‌ترین هدف است.
  • هدف سوم: ۲۶۵ تومان که با رشد ۳۰ درصدی روبرو خواهیم شد.

در ادامه این مطلب تحلیل تکنیکال حریل را بخوانید. جزئیات این سیگنال را تشریح خواهم کرد.

تحلیل تکنیکال حریل

از ۱۶ اردیبهشت ۹۶ تاکنون قیمت سهام حریل بین دو قیمت ۱۸۰ و ۲۰۲ تومان در نوسان بوده است. نتیجه این نوسانات تشکیل الگوی ادامه دهنده مثلث شده است. شکست الگوی مثلث در تاریخ ۳۱ خرداد ۹۶ به تایید مکدی رسیده است. همزمان با شکسته شدن سقف مثلث در ۱۸۸ تومان اهداف مثلث در دستور کار نمودار قرار گرفت. این اهداف سه گانه در بخش قبل مشخص شد.

اما مقاومت سنگین ۲۰۲ تومان باری دیگر مانع رشد قیمت شد. این مقاومت تایید RSI را به همراه دارد. از اویل تیرماه قیمت درگیر بازار رنج کوتاه‌تری شد که سقف آن در ۲۰۲ و کف آن در ۱۸۸ تومان قرار داشت.

نمودار و تحلیل تکنیکال حریل

با توجه به آنچه گفته شد، و همچنین تجه به وضعیت RSI که مقاومت مهمی را پیش رو دارد. بهترین سیگنال خرید سهام حریل در شکسته شدن ۲۰۲ تومان قرار دارد. علاوه بر موارد فوق، می‌توان در نمودار تایم روزانه به موارد زیر نیز اشاره کرد.

  • محفوظ ماند خط روند صعودی در نمودار قیمت
  • شکسته شدن خط روند نزولی RSI و تایید مثلث
  • سطح نسبتا مناسب جریان نقدینگی (MFI) برای تداوم رشد قیمت

تنها موضوع نگران کننده در نمودار قیمت جود واگرایی منفی در مکدی لاین است. به همین دلیل تاکید می‌کنم مادامی که سیگنال خرید حریل تایید نشده است، برای خرید سهام حریل اقدام نکنید. و اگر هم اکنون سهامدار هستید، از حدضرر ۱۸۸ تومان استفاده کنید.

خلاصه مطلب

سیگنال خرید سهام حریل با شکسته شدن مقاومت ۲۰۲ تومان تایید خواهد شد. در اینصورت خرید با اهداف ۲۳۰ و ۲۴۵ تومان گزینه مناسبی خواهد بود. حدضرر پس از تایید سیگنال خرید سهام حریل در ۱۹۵ تومان قرار دارد.

امیدورام تحلیل تکنیکال حریل و همچنین سیگنال خرید سهام حریل مورد توجه و استفاده شما قرار بگیرد. شما می‌توانید تحلیل‌ها و مطالب آموزشی ما را بصورت روزانه در کانال تلگرام موج برتر دنبال کنید.

Comments are closed.