سیگنال خرید سهام بالاس
خرید سهام بالاس در چه قیمتهایی مناسب است؟ و اهداف قیمتی بالاس
2016/10/12
تحلیل بنیادی کطبس
تحلیل بنیادی کطبس
2016/10/22
نمایش همه

سیگنال صعودی وبیمه با هدف ۱۸ درصد بازدهی در انتظار تایید!

سیگنال صعودی وبیمه کجاست؟

شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه با نماد وبیمه یکی از سهام بورس تهران. در این تحلیل به بررسی وضعیت نمودار قیمت وبیمه می‌پردازیم. انتظار می‌رود سیگنال صعودی وبیمه بازدهی اولیه ۱۸ درصدی در پی داشته باشد. در ادامه تحلیل این سهم با ما باشید.

تحلیل تکنیکال سهام وبیمه

نوسانات اخیر قیمت سهام وبیمه بصورت بازاری رنج درآمده است. این بازار رنج در انتهای روند نزولی است که پیش از آن از بهمن ۹۴ تا خرداد ۹۵ امتداد یافت. شکل الگویی این بازار خنثی شبیه به مثلث است. سقف این مثلث بصورت باند مقاومتی بین ۱۵۲ تا ۱۵۸ تومان خودنمائی می‌کند. لذا به نظر می‌رسد که سیگنال صعودی وبیمه زمانی تایید نهائی را دریافت کند که از این باند مقاومتی عبور نماید.

اگر اسیلاتورهای نمودار قیمت وبیمه را بررسی کنیم، متوجه تایید مقاومت ۱۵۸ تومان در RSI خواهیم شد. این در حالی است که در آخرین موج نزولی مکدی لاین محدوده زیر صفر را تجربه نکرده. لذا به همین دلیل انتظار داریم روند خنثی سهم بزودی تمام شود. این بدان معنی است که قیمت قادر به عبور از باند مقاومتی مذکور است. که در این حالت با شکست ۱۵۸ تومان سیگنال صعودی وبیمه صادر و تایید می‌شود. هدف اولیه قیمت پس از صدور سیگنال حدود ۱۸۸ تا ۱۹۰ تومان است. رشد قیمت تا این محدوده بازدهی حدود ۱۸ درصد در پی خواهد داشت.

سیگنال صعودی وبیمه کجاست؟

با توجه به موارد فوق بهترین سیگنال صعودی وبیمه شکست مقاومت ۱۵۸ تومان است. بنابراین توصیه می‌شود همزمان با شکسته شدن مقاومت ۱۵۸ تومان خرید نمائیم. برای این خرید می‌توان حدضرر ۱۵۰ تومان را در نظر داشت. توجه داشته باشید که هنوز سیگنال صعودی وبیمه صادر و تایید نشده. به همین دلیل خرید زود هنگام را توصیه نمی‌کنم. ترجیح می‌دهم تا سیگنال قطعی صادر نشده، اقدام به خرید نکنیم.

نمودار وبیمه و سیگنال صعودی وبیمه

مقاومتهای مهم وبیمه

پس از صدور و تایید سیگنال صعودی وبیمه مقاومت مهمی پیش رو خواهیم داشت. لذا در راه رسیدن به هدف، مقاومتی مهم در ۱۷۲ تومان چشم نوازی می‌کند. ممکن است در این محدوده قیمتی شاهد نوسانات منفی قیمت باشیم. اما با توجه به وضعیت نمودار در تایم‌فریم‌های بالاتر شکسته شدن مقاومت مذکور دور از ذهن نیست. همچنین اگر نیم نگاهی به تایمهای بالاتر داشته باشیم، می‌توان اهداف بالاتری برای سهم در نظر گرفت. که در آینده و پس از تحقق هدف اولیه بررسی‌های لازم ضروری است.

خلاصه مطلب اینکه باید منتظر صدور سیگنال صعودی وبیمه باشیم. این سیگنال در شکست ۱۵۸ تومان تایید می‌شود. خرید زودهنگام را توصیه نمی‌کنم. حدضرر برای خرید سهم در ۱۵۰ تومان است و مقاومت مهم ۱۷۲ تومان پیش روی قیمت خواهد بود.

آخرین تحلیل‌های سهام وبیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *