به آموزشگاه بورس، فارکس و بازارهای مالی موج برتر خوش آمدید.

آموزشگاه تخصصی موج برتر

با بهرمندی از اساتید بسیار با تجربه (بیش از۱۴سال سابقه آموزش بازار­های مالی) و صاحب سبک طراح استراتژی و سیستم معاملاتی MRMبا تکیه بر آموزش متمرکز بورس، فارکس و کریپتوکارنسی شما را گام­‌به‌­گام به مرحله معامله‌­گر حرفه‌­ای و برتر می‌­رساند. بطوری‌­که در کریپتوکارنسی به کمک آموزشگاه تخصصی موج برتر به روشی متمرکز و با هدف پوشش فراگیر بازار های مالی شامل بورس تهران، فارکس و کریپتو­کارنسی و سایر بازارهای مالی، محلی مطمئن برای شماست.

اساتید با تجربه و حرفه­ای با بیش از ۱۴سال سابقه آموزش

اساتید صاحب سبک در تحلیل­گری و معامله­‌گری با استراتژی تحلیلی MRM و سیستم معاملاتی MRM PROمربیان حرفه‌­ای که دائما در بازارهای بورس و فارکس و همچنین کریپتو کارنسی معامله می‌­نمایند.

آموزش بازار های مالی در موج برتر

اگر مبتدی هستید، می­توانید آموزش بازار­های مورد علاقه خود شامل بورس، فارکس، را به صورت رایگان دنبال کنید و به یک تریدر مبتدی تبدیل شوید.

شروع رایگان برای مبتدی ها

اگر مبتدی هستید، می­توانید آموزش بازار­های مورد علاقه خود شامل بورس، فارکس، را به صورت رایگان دنبال کنید و به یک تریدر مبتدی تبدیل شوید.

آموزش های گام به گام و سطح بندی

ما بعد از سال­ها آموزش بورس و فارکس و همچنین بازار طلا و ارز و یا کریپتوکارنسی دقیقا می­دانیم که در هر مرحله آموزش از بازارهای مالی یا تحلیل­گری و معامله­گری به چه چیزی نیاز دارید.

آموزش متمرکز تحلیل گری - معامله گری

مهمترین دستاورد ما استراتژی تحلیلی MRM و سیستم معاملاتی MRM PRO  است، لذا با تمرکز بر همین استراتژی مراحل آموزش شما در بازارهای مالی را از صفر تا صد دنبال می­کنیم.

ورود به آموزشگاه مجازی موج برتر

برنامه زمان بندی دارید

 تمامی دوره­های آموزشی موج برتر شامل زمانبندی است، تا آموزش خودتان را به تاخیر نیاندازید و یا قطع نفرمایید.

تمرین و تکلیف زیر نظر مربی

 در پایان هر جلسه آموزشی، تمرینات و تکالیفی برای شما تعیین شده تا زیر نظر مربیان با تجربه موج برتر، انجام داده و یادگیری خودتان را تکمیل کنید.

آموزش گواهینامه

در پایان هر سطح، آزمون­های جامع وجود دارد تا از فرایند آموزش خودتان در بورس و فارکس مطمئن شوید و پس از قبولی،گواهینامه آن را دریافت نمایید.

آموزش مجازی و حضوری

آموزش بازار های مالی در موج برتر​
آموزش مجازی و انلاین بازارهای مالی

از سال ۱۴۰۲ راه­ اندازی آموزشگاه مجازی در این وب سایت قصد داریم تا در آینده ­ای نزدیک تمام دوره­های آموزش بورس، آموزش فارکس و تحلیل­گری و معامله ­گری را به ­صورت غیرحضوری در بالاترین سطح ارائه نماییم.

آموزش حضوری در موج برتر

تمامی آموزش ­ها شامل بورس، فارکس، کریپتوکارنسی و همچنین دوره­ه ای جامع تحلیل­گر برتر و معامله ­گر برتر به صورت حضوری در آموزشگاه تخصصی بازارهای مالی موج برتر برگزار می­ شود.

دستاوردهای ما

سایر خدمات ما

وبلاگ