وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره مجازی رایگان آموزش فارکس برای مبتدیان + فیلم

پس از ۱۴سال فعالیت حرفه ­ای در فارکس دوره مجازی آموزش فارکس رایگان را برای افراد مبتدی، کاملا جامع و بصورت فیلم و ویدیو آماده نمودیم تا در پایان آموزش فارکس ویژه مبتدی­ ها بتوانید بسیار ساده، روان و بدون مشکل معاملات خرید و فروش در فارکس یا همان تریدری در فارکس را تجربه نمایید.

معرفی دوره مجازی آموزش فارکس رایگان

(ویژه افراد مبتدی و نوآموزان)

بازار فارکس به عنوان بزرگترین بازار مالی جهان شناخته می ­شود که مثل هر بازار مالی دیگری قواعد و قوانین خاص خودرا دارد. لذا در آموزش فارکس رایگان (ویژه مبتدی­ ها) بطور کلی موضوعات زیر دنبال می ­شود:

معرفی دوره مجازی آموزش فارکس رایگان

امکانات و دسترسی‌ها در آموزش رایگان فارکس

 دوره مجازی آموزش فارکس رایگان توسط مربیان با تجربه و حرفه‌ای موج برتر پشتیبانی می‌شود. می‌توانید سوالات و ابهامات خود را در انتهای هر درس بپرسید. در قسمت دیدگاه‌های هر درس کامنت بگذارید و سوال کنید.

یا در گروه تلگرامی نوآموزان فارکس عضو شوید و سوالات خود را در گروه لینک زیر مطرح کنید:

https://t.me/+UTIFTX58ExB6tkC9

در هر قسمت از مراحل آموزش، تمرین متناسب آن قسمت قرار دارد تا با انجام آن مهارت خود را بسنجید. برخی از دروس به دلیل اهمیت دارای تمرین و تکالیف منزل است. شما با انجام این تمرینات و تکالیف از یادگیری خود مطمئن خواهید شد.

 برای اینکه مطمئن شوید تمام مطالب دوره مجازی آموزش فارکس رایگان را به دقت درک نموده و یاد گرفته­‌اید، در پایان دوره یک آزمون جامع وجود دارد که در صورت قبولی در آن گواهینامه اختصاصی تریدر مبتدی را از ما دریافت خواهید کرد.

همچنین دروس مهمی که مطالب خاص و با اهمیتی دارد، شامل آزمون و امتحان است. با شرکت در آزمون‌ها مطمئن شوید که درس را یاد گرفته‌اید.

این دوره مجازی آموزش فارکس رایگان است و بدون ثبت‌نام می‌­توانید تمامی جلسات و دروس را دنبال نمایید. اما اگر می­‌خواهید از تمامی محتوای دوره استفاده کنید، بصورت رایگان در سایت عضو شده و دوره را شرکت کنید.

موارد زیر بصورت رایگان فقط برای اعضای سایت در دسترس است:

۱- خدمات پشتیبانی 

۲- تمرین و تکالیف 

۳- آزمون‌های سنجش یادگیری

برای اینکه دسترسی کامل و رایگان داشته باشید با نام کاربری وارد سایت شده و در دوره شرکت نمایید.

دوره آموزش رایگان فارکس، هیچ پیش نیازی ندارد. این دوره برای افراد کاملا مبتدی است که قصد آشنایی با بازار فارکس دارند. مطالب دوره از ابتدا و از صفر شروع شده است.

محتوای دوره

بازکردن همه
فصل اول: سطح تریدر مبتدی