درباره ما

آموزشگاه تخصصی موج برتر

آموزشگاه تخصصی موج برتر در سال ۱۳۹۱ توسط مهندس حسین محمدپور با ارائه خدمات آموزشی، تحلیلی و معاملاتی در بازارهای مالی و با هدف پوشش تمامی بازارهای مالی، شامل بورس تهران، فارکس(بازار تبادلات ارزی)،کریپتو کارنسی(بازار رمز ارزها) و بازار طلا و ارز تاسیس شد. از همان ابتدای تاسیس موج برتر، با تکیه بر تحقق و پژوهش، در تلاش بودیم تا راهکارهای کاربردی و موثر در بازارهای مالی ارائه کنیم و امروز مفتخریم تا به کمک اساتید با تجربه و صاحب سبک در تحلیل­گری و معامله ­گری بازار­های مالی بتوانیم در خدمت هم ­وطنان عزیز باشیم.

درباره مهندس حسین محمدپور(موسسِ موج برتر)

مهندس حسین محمدپور در سال ۱۳۸۹ و پس از اتمام دوره آموزشی تحلیل تکنیکال به بورس تهران ورود نموده و سپس در سال ۱۳۹۱ با ورود به بازار فارکس با بازارهای جهانی و استانداردهای جهانی بیشتر آشنا شد.

وی را می­توانیم به عنوان یک محقق و پژوهشگر در زمینه بازارهای مالی بشناسیم، چرا که تاکنون موفق به طراحی و تدوین، بک تست و فوروارد تست استراتژی تحلیلی و معاملاتی مخصوص به خود شده است که اگر در نوع خود بی­نظیر نباشد، همچنان کم نظیر می­نماید. بله تلاش­های مهندس حسین محمدپوردر موج برتر باعث شده تا ما صاحب سبک باشیم!

ما صاحب سبک هستیم!

استراتژی تحلیلیMRM

این استراتژی با هدف تحلیل دقیق روند و دریافت سیگنال از روند طراحی شده است، که بصورت کاربردی و موثر درحال استفاده می‌­باشد.

تحلیل زمانی با تایم موثر

 شناسایی تایم فریم موثر برای تحلیل زمانی و تخمین مدت زمان روند جاری بازار به شکلی کارآمد و مفید مورد استفاده ما می‌­باشد.

سیستم معاملاتی MRM PRO

اصول و قواعد مدیریت ریسک برای استراتژی MRM  کاملا بهینه­‌سازی شده، بطوریکه برای ورود به معاملات از مدیریت سرمایه قابل اطمینانی استفاده نماییم.

ربات معامله‌­گر MRM PRO

 کدنویسی و طراحی ربات معامله­‌گر در بازار فارکس از سال ۱۳۹۶ شروع شد و اکنون روی حساب­‌های واقعی با هدف فوروارد تست در حال استفاده است.

معرفی تیم موج برتر

خانم دکتر مهرویه رضیئی

مدیر داخلی موج برتر و مسئول برنامه‌­ریزی، هماهنگی و تنظیم قراردادهای تجاری‌ موج برتر

آقای مهندس احسان‌رستگاری

فراگیر دوره­‌های موج برتر (از سال۹۸) و امروز به عنوان مربی حل تمرین و یکی از اساتید دوره لایوترید 

خانم مهندس الهام افسری

همکار افتخاری موج برتر در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی

آقای رویین رزمگیر

عکاس، فیلم­برداری  و مدیر فضای مجازی تیم موج برتر

چشم انداز موج برتر در آینده ای نزدیک

تحقیق و پژوهش و توسعه خدمات ما ادامه دارد

با توجه به سیاست­گذاری‌­های موسس موج برتر (مهندس حسین محمدپور) برای آینده موج برتر، قرار نیست خدمات ما محدود و متوقف گردد.

لذا همچون گذشته توسعه خدمات به شکلی کارآمد، موثر و قابل اطمینان باقدرت هر چه بیشتر ادامه داشته و به زودی خدمات دیگری را با بالاترین استاندارد­ها ارائه خواهیم داشت: