وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

آموزش رایگان بورس اوراق بهادار تهران

هر شغل و حرفه‌ای، اصطلاحات و قوانین خاص خود را دارد که آشنایی اولیه و صحیح با آن مفاهیم از ضروریات می‌باشد. بازار سرمایه و بورس نیز اصطلاحات، قوانین و مفاهیم خاص خود را دارد. لذا دوره آموزش رایگان بورس اوراق بهادار تهران به منظور آشنایی علاقمندان به بورس تدوین شده است. بنابراین در دوره مجازی آموزش بورس تهران می‌خواهیم بدانیم بورس چیست؟ و برای سرمایه گذاری در بورس و کسب درآمد از بورس آمادگی لازم را کسب کنیم.

معرفی دوره مجازی بورس اوراق بهادار تهران

معرفی دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران

تصور عمومی از بورس چیست؟

درحال حاضر انواع مختلفی از “بازار بورس” مثل بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی، بورس سکه، طلا و غیره وجود دارد. اما به دلیل اینکه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران رایج‌تر از سایر بورس‌ها است، بازار اوراق بهادار عمومیت بیشتری در بین اقشار جامعه دارد. به همین دلیل تصور عموم مردم از “بورس” همان بازار سهام و اوراق بهادار است. بطوریکه وقتی از آنها سوال می‌شود بورس چیست؟ به بازار سهام و اوراق بهادار اشاره می‌کنند.

هدف دوره آموزش بورس تهران چیست؟

با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در بین مردم رایج‌تر است، هدف آموزش رایگان بورس اوراق بهادار تهران شناخت کامل و دقیق تمام ابعاد بازار سهام و اوراق بهادار (بورس و فرابورس) است. بطوریکه شما بعد از اتمام دوره مجازی اموزش بورس تهران شناخت بسیار خوبی از بازار بورس اوراق بهادار تهران خواهید داشت. دوره مجازی آموزش بورس که بصورت رایگان تقدیم حضورتان می‌شود، نیازهای شما را در زمینه آشنایی با بورس مرتفع می‌کند.

مخاطبین دوره مجازی رایگان بورس؟

تلاش کرده‌ایم مطالب اموزش بورس را به زبان ساده و قابل درک بیان کنیم. ازطرفی با توجه به مشورتی که از مشاوران آموزشی دریافت کرده‌ایم، در فصل‌بندی مطالب دقت زیادی شده. بطوریکه مطالب دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران برای تمامی اقشار جامعه و با هر میزان آگاهی از بورس مناسب است. بنابراین اگر علاقه‌مند به سرمایه گذاری در بورس هستید، دوره مجازی آموزش بورس می‌تواند در افزایش آگاهی شما از بورس بسیار مفید باشد.

امکانات و دسترسی‌ها در آموزش رایگان بورس اوراق بهادار تهران

 دوره مجازی آموزش رایگان بورس تهران توسط مربیان با تجربه و حرفه‌ای موج برتر پشتیبانی می‌شود. می‌توانید سوالات و ابهامات خود را در انتهای هر درس بپرسید. در قسمت دیدگاه‌های هر درس کامنت بگذارید و سوال کنید.

در هر قسمت از مراحل آموزش، تمرین متناسب آن قسمت قرار دارد تا با انجام آن مهارت خود را بسنجید. برخی از دروس به دلیل اهمیت دارای تمرین و تکالیف منزل است. شما با انجام این تمرینات و تکالیف از یادگیری خود مطمئن خواهید شد.

 برای اینکه مطمئن شوید تمام مطالب دوره مجازی آموزش رایگان بورس تهران را به دقت درک نموده و یاد گرفته­‌اید، در پایان دوره یک آزمون جامع وجود دارد که در صورت قبولی در آن گواهینامه اختصاصی تریدر مبتدی را از ما دریافت خواهید کرد.

همچنین دروس مهمی که مطالب خاص و با اهمیتی دارد، شامل آزمون و امتحان است. با شرکت در آزمون‌ها مطمئن شوید که درس را یاد گرفته‌اید.

این دوره مجازی آموزش بورس تهران رایگان است و بدون ثبت‌نام می‌­توانید تمامی جلسات و دروس را دنبال نمایید. اما اگر می­‌خواهید از تمامی محتوای دوره استفاده کنید، بصورت رایگان در سایت عضو شده و دوره را شرکت کنید.

موارد زیر بصورت رایگان فقط برای اعضای سایت در دسترس است:

۱- خدمات پشتیبانی 

۲- تمرین و تکالیف 

۳- آزمون‌های سنجش یادگیری

برای اینکه دسترسی کامل و رایگان داشته باشید با نام کاربری وارد سایت شده و در دوره شرکت نمایید.

دوره آموزش رایگان بورس تهران، هیچ پیش نیازی ندارد. این دوره برای افراد کاملا مبتدی است که قصد آشنایی با بازار بورس دارند. مطالب دوره از ابتدا و از صفر شروع شده است.