فصل اول: سطح تریدر مبتدی

مهمترین فرصت‌ها و تهدیدها فارکس برای فعالان بازار فارکس چیست؟ + فیلم

مهمترین فرصت‌ها و تهدیدها فارکس برای فعالان بازار فارکس چیست؟ + فیلم

بطور معمول هر بازار مالی تعداد زیادی از فرصت‌ و تهدید وجود دارد. لذا فرصت‌ها و تهدیدها فارکس نیز بسیار زیاد است. از طرفی در گذر زمان ممکن است که یک فرصت در فارکس به تهدید در فارکس تبدیل شود و یا بالعکس. لذا در این درس از دوره رایگان فارکس به موضوع فرصت‌ها و تهدیدها فارکس اشاره می‌کنیم.

مهمترین فرصت در فارکس و تهدید در فارکس چیست؟

بدون تردید مهمترین فرصت در فارکس اینست که بتوانیم با ترید (معامله) در این بازار به سود و درآمد دائمی برسید. در مقابل آن مهمترین تهدید در فارکس این خواهد بود که تمام سرمایه‌ای که وارد بازار کردید، از دست برود. یا به اصطلاح کال مارجین (Margin Call) شوید. از آنجا که معاملات در بازار فارکس بر پایه ریال یا تومان نیست، درآمد بازار فارکس درآمدی دلار است. لذا کاملا بدیهی است که نهایت تلاش هر تریدر فارکس استفاده از این فرصت در فارکس خواهد بود. تا بتواند با کسب درآمد دلاری از بازار فارکس، با تورم افسارگسیخته در ایران مقابله نمود. گرچه کسب درآمد دلاری جذاب است، اما باید به تهدیدها در فارکس نیز توجه ویژه داشت.

در فیلم آموزش فارکس این درس به مهمترین فرصت‌ها و تهدیدها فارکس اشاره شده است. استاد حسین محمدپور در این فیلم آموزشی به خوبی موضوع فرصت‌ها و تهدیدها فارکس را بیان می‌کند.

حتما این فیلم را ببینید. 
ویدئو در یوتیوب
ویدئو در آپارت

سایر فرصت‌ها و تهدیدها فارکس چیست؟

در گذر زمان و با تغییر شرایط شما، فرصت‌ها و تهدیدها فارکس تغییر خواهد کرد. بطور مثال اگر یک ترید مبتدی باشید، الان تعداد تهدید در فارکس برای شما بیشتر از فرصت در فارکس خواهد بود. اما بعد از اینکه آموزش لازم و کافی دیده باشید، جای اینها تغییر خواهد کرد. بطوریکه آنچه امروز تهدید در فارکس محسوب می‌شود، به یک فرصت در فارکس تبدیل شود.

در ادامه فهرستی از فرصت‌ها و تهدیدها فارکس را ارئه خواهیم کرد. گرچه بهتر است برای درک بهتر این فهرست، فیلم آموزشی این درس را مشاهده کنید.

فهرست فرصت در فارکس

بدون ترید تعداد فرصت در فارکس بسیار زیاد است. حتی برخی از شیوه‌ها غیر متعارف است. یا حتی برخی از این روش‌ها می‌تواند کلاهبرداری محسوب شود. اما در اینجا قصد داریم فهرستی از فرصت در فارکس ارائه کنیم که در جهان شناخته شده و معمول است. درواقع فرصت‌های درست و قانونی هستند.

بدیهی است که یک تریدر فارکس، محدود به زمان و مکان نیست. لذا مهمترین فرصت در فارکس همین است. که بدون هیچ محدودیتی می‌توانید اقدام به کسب درآمد دلاری نمائید. حتی با سرمایه‌های خیلی کوچک هم می‌شود ترید (معامله) در فارکس را شروع کرد. البته که برای رسیدن به آن باید آموزش‌های دقیق و هدفمندی را دنبال کنید. که در موج برتر برای شما فراهم شده است.

فهرست تهدید در فارکس

بدیهی است که فارکس به عنوان یک بازار مالی، ریسک‌های متعددی دارد. از طرفی فارکس به عنوان بزرگترین صرافی جهان، با گردش مالی بسیار بالا، محل مناسبی برای سوداگران است. افرادی که اقدام به کلاهبرداری می‌کنند و ممکن است ما با آنها روبرو شویم. اما در اینجا بیشتر به فهرست تهدید در فارکس که رایج هستند، نگاه می‌کنیم.

بطور کلی اگر بخواهیم درباره تهدید در فارکس صحبت کنیم، زیان کردن مهمترین آن است. به هر شکلی که ممکن است پول از دست بدهید. درنتیجه بهترین راه گریز از این تهدیدها باید آموزش اصولی و درست زیر نظر مربیان با تجربه را دنبال کنید.

از بازار فارکس نترسید!!!

 

اگر شما فرد ریسک گریزی باشید، ممکن است از ورود به بازار فارکس بترسید. اما خبر خوب اینکه، اگر به روش درستی وارد این بازار شوید، اصلا ترس ندارد. بطوریکه حتی هیچ کدام از فهرست تهدید در فارکس را تجربه نکنید. بلکه بتوانید از فهرست فرصت در فارکس بیشترین استفاده را ببرید.

ما در موج برتر تلاش می‌کنیم تا با ارائه آموزش‌های دقیق و با جزئیات، به شما کمک کنیم. این آموزش‌ها حاصل سال‌ها تجربه در بازار فارکس است. بنابراین دقیقا می‌دانیم در هر مرحله از مسیر پیشرفت به چه چیزهایی نیاز دارید. پس با دنبال کردن آموزش‌های ما در موج برتر از خودتان یک تریدر حرفه‌ای بسازید و از این بازار لذت ببرید.

حالا که با مهمترین فرصت‌ها و تهدیدها فارکس آشنا شدید. اگر می‌خواهید بدانید که آیا شما مناسب بازار فارکس هستید یا نه؟ بهتر است درس بعدی را حتما ببنید. در درس بعدی فهرستی از ویژگی‌های افراد نامناسب برای ورود به فارکس ارائه می‌کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه خود را منتشر کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *