سیگنال رشد شاخص کل بورس تهران صادر شد!
شاخص کل بورس تهران و سیگنال صعودی!
مرداد 11, 1395
آموزش بورس رایگان در مشهد
آموزش بورس رایگان برای افراد مبتدی در مشهد از اول مهرماه
مهر 10, 1395
نمایش همه

آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور

آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور

اولین دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور برگزار میشود. این دوره آموزشی به همت دوست و همکار ارجمند، جناب آقای قریشی در شهر زیبای نیشابور در حال برگزاری است. لذا بدینوسیله ضمن تشکر از همکاری تمامی عزیزانی که در برگزاری دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور ما را همراهی نمودند، لازم دانستیم که این موضوع را به عنوان یک خبر داخلی از موج برتر به اطلاع کاربران گرانقدر برسانیم.

همچنین استقبال خوب و گرم دانشجویان عزیز در نیشابور نیز باعث خرسندی و دلگرمی تیم آموزشی موج برتر بود. این نشانه بسیار خوبی از پتانسیل های بورسی موجود در این شهر است. لازم به ذکر است، خوشبختانه سطح آگاهی دوستان حاضر در این دوره بسیار خوب بود و به نظر میرسد که در این شهر فعالیت های بورسی مورد توجه است. با توجه به شروع دوره های آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور، بزودی شاهد تحلیلگرانی ارزشمند از این شهر زیبا خواهیم بود. گرچه پیش از این هم تحلیل گران صاحب نام نیشابوری نیز در وب سایت های مختلف بورسی قلم میزدند و همواره شاهد تحلیل های ارزشمندی از این عزیزان بوده ایم.

این دوره آموزشی بهانه ای شد تا با عده ای از بورسبازارن مقیم این شهر ملاقاتی داشته باشیم و برخی از دوستان قدیمی بورسباز خود را در حاشیه این دوره آموزشی ملاقات نمائیم. این ملاقاتها ضمن اینکه فرصتی برای هم اندیشی بین کارشناسان بازار بورس فراهم آورد، باعث دلگرمی ما نیز شد.

به نظر میرسد که اولین دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور را باید باب فتحی بدانیم برای حرکتهای بزرگتر در این شهر تاریخی و زیبا که بدون شک با حضور علاقه مندان به بورس می تواند پایدارتر و مفیدتر ادامه پیدا کند.

درباره دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور

برای آنکه از محتوای دوره مطلع شوید و با سرفصل دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور آشنا شوید. کافی است صفحه مربوط به دوره ” دوره تحلیل تکنیکال و استراتژی MRM” را در وبسایت موج برتر به دقت مطالعه نمائید.

بدینوسیله به اطلاع دوستان عزیز میرسانیم که در صورت تمایل به شرکت در دوره های بعدی آموزشی در نیشابور، می توانید برای پیش ثبت نام و رزرو دوره در نیشابور به یکی از روش های زیر اقدام نمائید.

  • روش اول: کلمه “نیشابور” را به شماره همراه ۰۹۱۵۷۹۵۹۱۵۹ پیامک نمائید.
  • روش دوم: در شهر مشهد به دفتر موج برتر مراجعه نمائید و یا با شماره های ۰۹۱۵۷۹۵۹۱۵۹ و ۳۸۸۲۹۳۱۴ – ۰۵۱ تماس بگیرید.
  • روش سوم: می توانید درخواست ثبت نام و رزور در دوره بعدی را طریق فرم ثبت نام در دوره ” تحلیل تکنیکال و استراتژی MRM” در وبسایت موج برتر ارسال نمائید.

به امید دیدار شما دوستان عزیز و گرانقدر در دوره آموزش بورس و تحلیل تکنیکال در نیشابور.

شاد و سربلند باشید

تیم آموزشی موج برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.