دوره مجازی رایگان آموزش بورس اوراق بهادار تهران

مختصری درباره دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران

هر شغل و حرفه‌ای، اصطلاحات و قوانین خاص خود را دارد که آشنایی اولیه و صحیح با آن مفاهیم از ضروریات می‌باشد. بازار سرمایه و بورس نیز اصطلاحات، قوانین و مفاهیم خاص خود را دارد. لذا دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران به منظور آشنایی علاقمندان به بورس تدوین شده است. بنابراین در دوره مجازی اموزش بورس می‌خواهیم بدانیم بورس چیست؟ و برای سرمایه گذاری در بورس و کسب درآمد از بورس آمادگی لازم را کسب کنیم.

سرفصل مطالب دوره

مشخصات دوره

معرفی دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران

تصور عمومی از بورس چیست؟

درحال حاضر انواع مختلفی از “بازار بورس” مثل بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی، بورس سکه، طلا و غیره وجود دارد. اما به دلیل اینکه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران رایجتر از سایر بورس‌ها است، بازار اوراق بهادار عمومیت بیشتری در بین اقشار جامعه دارد. به همین دلیل تصور عموم مردم از “بورس” همان بازار سهام و اوراق بهادار است. بطوریکه وقتی از آنها سوال می‌شود بورس چیست؟ به بازار سهام و اوراق بهادار اشاره می‌کنند.

هدف دوره اموزش بورس چیست؟


با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در بین مردم رایج‌تر است، هدف از دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران شناخت کامل و دقیق تمام ابعاد بازار سهام و اوراق بهادار (بورس و فرابورس) است. بطوریکه شما بعد از اتمام دوره مجازی اموزش بورس شناخت بسیار خوبی از بازار بورس اوراق بهادار تهران خواهید داشت. دوره مجازی آموزش بورس که بصورت رایگان تقدیم حضورتان می‌شود، نیازهای شما را در زمینه آشنایی با بورس مرتفع می‌کند.

مخاطبین دوره مجازی آموزش بورس

تلاش کرده‌ایم مطالب اموزش بورس را به زبان ساده و قابل درک بیان کنیم. ازطرفی با توجه به مشورتی که از مشاوران آموزشی دریافت کرده‌ایم، در فصل‌بندی مطالب دقت زیادی شده. بطوریکه مطالب دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران برای تمامی اقشار جامعه و با هر میزان آگاهی از بورس مناسب است. بنابراین اگر علاقه‌مند به سرمایه گذاری در بورس هستید، دوره مجازی آموزش بورس می‌تواند در افزایش آگاهی شما از بورس بسیار مفید باشد.

نحوه شرکت در دوره آموزش بورس مجازی مطالب آموزشی این دوره کاملا رایگان است و همین الان می‌توانید شروع کنید. اما برای استفاده کامل از امکانات بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید.

1- با نام کاربری وارد سایت شوید

 

اگر قصد دارید از سایر امکانات آموزشی (مثل پشتیبانی و پرسش و پاسخ، آزمون و غیره) استفاده کنید، باید ابتدا وارد سایت شوید و اگر هنوز عضو سایت نیستید، همین الان بصورت رایگان عضو سایت شوید.

2- آموزش این دوره را شروع کنید

 

برای شرکت در دوره مجازی آموزش بورس اوراق بهادار تهران، پس از ورود به سایت، روی دکمه “شروع گرفتن این دوره” در بالای این صفحه کلیک کنید. آموزش دوره با همه امکانات فعال می‌شود.

3- آموزش را تا انتها دنبال کنید

پس از اینکه این دوره را شروع کردید، می‌توانید از همه امکانات مثل میزان پیشرفت دوره، پشتیبانی و طرح سوال، آزمون‌ها و دیگر امکانات استفاده کنید. دوره اموزش بورس را براحتی تا آخر دنبال کنید.