بورس اهواز کجاست؟ آدرس ساختمان بورس در استان خوزستان

آدرس و محل بورس اهواز کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در اهواز و استان خوزستان. آموزش نحوه ورود به بورس و نحوه دریافت کد معاملاتی.

اگر ساکن استان خوزستان هستید، ممکن است به هر دلیلی بخواهید به ساختمان بورس منطقه‌ای استان خوزستان مراجعه کنید. ما در اینجا به شما آدرس تالار بورس اهواز در استان خوزستان را خواهیم گفت. اما بهتر است بدانید بخش زیادی از فعالیت‌های مرتبط با بازار بورس، بصورت غیر حضوری پیگیری می‌شود.

چگونه در بورس ایران فعالیت کنیم؟

شاید در ابتدای راه مسیر پیش روی شما کمی مبهم به نظر برسد و ندانید که باید چکار کنید و از کجا شروع کنید. معمولا اولین سوالی که برای یک فرد تازه وارد به بورس به وجود می آید همین که باید از کجا شروع کنم. و به چه چیزهایی نیاز دارم، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای کمک به شما فیلم‌های رایگان آموزشی را در لینک زیر قرار دهیم. پیشنهاد می‌کنم برای شروع، دوره آموزش مجازی بورس را در فیلم‌های آموزشی ببنید. و دیگر نیازی به حضور در تالار بورس اهواز ندارید.

بورس منطقه‌ای استان خوزستان چیست؟

سازمان بورس با هدف پاسخگویی به نیاز افراد در استان ها و شهرستان‌های سراسر ایران اقدام به افتتاح تالارهای بورس منطقه‌ای کرده است که ما در ادامه آدرس و شماره تلفن بورس اهواز (بورس منطقه‌ای خوزستان) را معرفی خواهیم کرد. اما لازم به یادآوری است که برای دریافت کد معاملاتی و کد بورسی می‌توانید غیرحضوری اقدام کنید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال نمائید.

آدرس تالار بورس اهواز کجاست؟

گرچه تاکید کردیم که فعالیت در بورس نیازی به مراجعه حضوری نیست. اما برخی افراد تمایل دارند، در کنار سایر فعالان بورس باشند. برای این منظور به تالار بورس در استان خود مراجعه می‌کنند.  اگر آدرس و تلفن تالار بورس اهواز را بخواهید، به شرح زیر است.

آدرس تالار بورس اهواز

  • اهواز- کیانپارس- خیابان ۱۴ غربی- فاز۲- نبش ایدون- ساختمان اقتصادی استان
  • تلفن: ۳۳۹۱۰۵۰۸-۰۶۱
  • نمابر: 33910765-061

سوالی دارید؟

اگر دوره رایگان بورس را در این سایت دنبال کنید، بیشتر سوالات شما بر طرف می‌شود. اما باز هم ممکن است سوالی داشته باشید. ما هستیم تا سوالات شما را پاسخ دهیم. در زیر این صفحه بپرسید. پاسخ خواهیم داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *