بورس اردبیل کجاست؟ تلفن و آدرس بورس اردبیل

شماره تلفن و آدرس تالار بورس اردبیل کجاست؟ راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی بدون حضور در تالار بورس منطقه‌ای اردبیل

ممکن است، به هر دلیلی از قبیل اقدام برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس، یا وجود هرگونه سوال یا ابهامی بخواهید به ساختمان بورس در شهر محل زندگی خود مراجعه کنید، اگر ساکن اردبیل هستید، ما به شما خواهیم گفت که تلفن و آدرس تالار بورس اردبیل کجاست و در کدام منطقه از شهرتان قرار گرفته است.

چگونه به بورس وارد شویم؟

قبل از مراجعه حضوری به ساختمان بورس اردبیل راه کوتاه‌تری پیش رویتان قرار می‌دهیم. پیشنهاد می‌کنیم با تکنولوژی همگام شوید و ساختمان بورس را به محل زندگیتان بیاورید. دوره آموزش رایگان بورس را بصورت مجازی دنبال کنید. درس‌های مربوط به راهنمای ورود به بورس را ببینید. همچنین تابلو معاملات سهام را بشناسید و به جمع فعالان بازار سرمایه بپیوندید.

وظیفه بورس منطقه‌ای در استان چیست؟

سازمان بورس با نیت افزایش فرصت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری اقدام به افتتاح تالارهای بورس منطقه‌ای کرده است. همچنین بورس منظقه‌ای به فعالیت کارگزاران و سایر نهادهای مالی مرتبط با بورس در منطقه نظارت می‌کنند. اما خوب است بدانید که برای فعالیت در بازار بورس ایران باید کد بورسی و کد معاملاتی دریافت کنید. سپس از طریق یک کارگزاری معاملات خرید و فروش سهام را انجام دهید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال کنید.

آدرس تالار بورس اردبیل کجاست؟

شاید به هر دلیلی بخواهید بدانید  تالار بورس اردبیل کجاست تا به آنجا مراجعه کنید. مثلا برای یک کار پژوهشی و یا هر کار دیگری به آدرس ساختمان بورس منطقه‌ای اردبیل نیاز داشته باشید. آدرس و تلفن تالار بورس اردبیل به شرح زیر است.

  • آدرس تالار بورس اردبیل: اردبیل- خیابان دانش- روبروی راهنمایی و رانندگی- طبقه دوم
  • تلفن: ۳۳۲۵۴۰۵۶-۰۴۵
  • نمابر: 33254057- 045

سوالی دارید؟

اگرچه برای دریافت کد معاملاتی و کد بورسی بصورت غیرحضوری در ارومیه می‌توانید، از طریق لینک‌های بالا اقدام کنید. اما اگر سوالی دارید و نیاز به راهنمائی دارید، فقط سوالتان را در زیر همین صفحه بنویسید. ما پاسخ می‌دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *