بورس بندرعباس کجاست؟ آدرس و تلفن بورس منطقه‌ای هرمزگان

آدرس و محل بورس بندرعباس کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در استان هرمزگان. آموزش نحوه دریافت کد معاملاتی بصورت غیرحضوری در بندرعباس.

برای افرادی که قصد دارند در بازار بورس ایران فعالیت کنند، سوالات زیادی وجود دارد. برخی افراد برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود، قصد مراجعه با ساختمان بورس در استان محل اقامت خود دارند. گرچه نیازی به مراجعه حضوری نیست، اما در این مطلب آدرس و مکان ساختمان بورس بندرعباس (بورس منطقه‌ای استان هرمزگان) بیان شده است.

چگونه در بورس ایران شروع به سرمایه‌گذاری کنم؟

پیدایش بورس به معنای عام ریشه در نیاز به مراکزی برای ارتباط بین عرضه کنندگان یک کالا و متقاضیان استفاده از آن دارد. وظیفه اصلی بورس اوراق بهادار، فراهم آوردن بازاری شفاف و منصفانه برای داد و ستد سهام و اوراق بهادار است. همواره با سرمایه گذاری بر روی سهام و خرید دارایی های مالی به عنوان یک گزینه برای سرمایه گذاری در کنار سایر گزینه ها می‌توان بازده مناسبی کسب نمود.

آیا مراجعه به ساختمان بورس بندرعباس لازم است؟

در گذشته باید برای دریافت کد معاملاتی و کد بورسی به شرکت‌های کارگزاری مراجعه می‌کردید. و در برخی از استان‌ها دفاتر این شرکت‌های کارگزاری در محل ساختمان بورس در همان استان است. مثلا در نزدیکی ساختمان بورس بندرعباس است. اما الان سال‌هاست که دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال کنید.

آدرس تالار بورس بندرعباس کجاست؟

سازمان بورس به منظور گسترش فرهنگ سهامداری و سرمایه‌گذاری در بورس، در هر استانی بورس منطقه‌ای تاسیس کرده است. اگر به هر دلیلی در استان هرمزگان قصد مراجعه به ساختمان بورس منطقه‌ای استان هرمزگان (تالار بورس بندرعباس) دارید، و می‌خواهید بدانید آدرس تالار بورس بندرعباس کجاست، آدرس آن به شرح زیر است.

  • آدرس و تلفن تالار بورس بندرعباس: بندرعباس- بلوار آیت الله طالقانی- جنب مجتمع تجاری ستاره جنوب
  • تلفن: ۳۲۲۳۵۲۸۹-۰۷۶
  • نمابر: 32235291-076

سوالی دارید؟

مطمئن باشید پس از دیدن فیلم‌های آموزش رایگان بورس، سوالات زیادی بر طرف خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم دوره رایگان بورس موج برتر را حتما ببینید. اما اگر سوالی دارید در زیر همین صفحه بپرسید. ما پاسخ خواهیم داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *