بورس بیرجند کجاست؟ آدرس و تلفن تماس بورس بیرجند

آدرس و محل بورس بیرجند کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در استان خراسان جنوبی. آموزش نحوه دریافت کد معاملاتی بصورت غیرحضوری در بیرجند.

 فعال شدن سامانه معاملات برخط بورس اوراق بهادار تحول بزرگی در خرید و فروش سهام در بازار سرمایه به شمار می‌آید که دسترسی آسان و همگانی را برای فعالان بازار سرمایه به ارمغان آورده است. با این وجود شاید بخواهید به ساختمان بورس منطقه‌ای استان خود مراجعه کنید. ما در این مطلب به شما آدرس و شماره تلفن تالار بورس بیرجند (بورس منطقه‌ای استان خراسان جنوبی) را خواهیم گفت.

چگونه خرید و فروش سهام در بورس را یاد بگیریم؟

کنترل نقدینگی در بورس یک فرصت سرمایه گذاری مطلوب برای سرمایه‌گذاران با سرمایه‌های اندک ایجاد می‌کند و زمینه توزیع عادلانه ثروت را مهیا می‌کند. همه ما به دنبال سرمایه‌گذاری در جایی هستیم که سود بیشتری نصیبمان کند. و در عین حال از قانونی بودن و شفافیت اطلاعات آن باخبر و مطمئن باشیم، بازار بورس این امکان را برایمان فراهم می‌کند. ما برای شما راه ساده‌ای ایجاد کرده‌ایم، تا بدون حضور در بورس بیرجند بتوانید با دنبال کردن فیلم‌های رایگان آموزشی تمام آنچه را می‌خواهید بدست آورید.

بورس را از کجا شروع کنیم؟

پیش از هر اقدامی برای سرمایه‌گذاری در بورس ابتدا باید از شرکت سمات کد بورسی یا کد سهامداری دریافت کنید. سپس برای خرید و فروش سهام به دریافت کد معاملاتی از کاگزار بورس نیاز دارید. برای دریافت این کدها نیازی به مراجعه حضوری در بورس بیرجند ندارید. می‌توانید کدمعاملاتی و بورسی را غیرحضوری دریافت کنید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال کنید.

آدرس تالار بورس بیرجند کجاست؟

سازمان بورس اوراق بهادار با نیت گسترش فرهنگ سهامداری، اقدام به افتتاح تالارهای بورس منطقه‌ای و شرکت‌ها و کارگزاری‌های وابسته در مراکز استان‌ها نموده است. پس شاید بخواهید بدانید بورس بیرجند کجاست و به هر دلیلی قصد مراجعه حضوری دارید. ما برای اطلاع شما از نحوه ارتباط با بورس منطقه‌ای استان خراسان جنوبی، آدرس مکان و تلفن تالار بورس در بیرجند را اینجا گذاشتیم.

آدرس و تلفن تالار بورس بیرجند

  • بیرجند- نبش سه راه اسدی – ساختمان بورس اوراق بهادار (نقشه گوگل)
  • تلفن: ۳۲۲۱۱۹۳۱-۰۵۶
  • نمابر: 32211935-056

سوالی دارید؟

فقط کافی است دوره رایگان بورس را ببینید. بدون نیاز به حضور در تالار بورس، می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه اقدام کنید. اما اگر سوالی دارید، زیر همین صفحه بنویسید. ما پاسخ خواهیم داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *