بورس اصفهان کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس اصفهان

آدرس و ساختمان بورس اصفهان کجاست؟ آموزش نحوه ورود به بورس و نحوه دریافت کد بورسی و کد معاملاتی بدون مراجعه به بورس منطقه‌ای استان اصفهان.

به دلایل زیادی ممکن است شما بخواهید به تالار بورس شهر محل زندگی خود مراجعه کنید. و اگر ساکن استان اصفهان هستید، می‌خواهید بدانید تالار بورس اصفهان کجاست. در این مطلب آدرس و مکان بورس منطقه‌ای استان اصفهان ارائه شده. همچنین اگر بخواهید حضورا در این تالار معاملات بورسی را دنبال نمائید، آدرس آن اینجا هست. اما خوبه بدانید که برای شروع فعالیت در بورس ایران نیازی به مراجعات حضوری ندارید.

نحوه فعالیت در بورس ایران چیست؟

قبل از حضور در ساختمان بورس بهتره بدانید که بدون اقدامات حضوری و از طریق دنیای مجازی به راحتی می‌توانید آموزش ببینید. کد معاملاتی خود را دریافت کنید، و فعالیت خود را برای سرمایه‌گذاری آغاز کنید. ما برایتان این امکان را فراهم آورده‌ایم. دوره آموزش رایگان بورس فرصتی است که مجازی و رایگان با بورس ایران آشنا شوید.

نحوه دریافت کد بورسی و کد معاملاتی در اصفهان چیست؟

برخی افراد تصور می‌کنند برای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی باید به ساختمان بورس در شهر و یا استان محل اقامت خود مراجعه کنند. اما امروزه امکان دریافت آنلاین این کدها وجود دارد. درنتیجه نیازی به حضور در بورس اصفهان نیست. کافی است راهنمای دریافت کد بورس و کد معاملاتی بصورت آنلاین دنبال شود.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار (غیرحضوری) را دنبال نمائید.

آدرس ساختمان و تالار بورس اصفهان کجاست؟

تالارهای بورس منطقه‌ای وظیفه نظارت بر فعالیت کارگزاران بورس در استان را بر عهده دارند. اگر بخواهید در جمع فعالان بازار سرمایه حضور داشته باشید. یا به هر دلیلی نیاز دارید که به بورس منطقه‌ای در استان اصفهان مراجعه کنید، مکان و آدرس آن به شرح زیر می‌باشد.

آدرس و تلفن تالار بورس اصفهان

  • اصفهان- چهار باغ- چهار راه نظر- روبروی دادگاه انقلاب
  • تلفن: ۳۶۶۷۲۲۰۲-۰۳۱
  • نمابر: 36673250- 031

سوالی دارید؟

اگر دوره رایگان بورس را دنبال کردید، اکثر سوالات شما درباره بورس ایران، بر طرف می‌شود. اما اگر سوال و یا ابهامی دارید، زیر همین صفحه مطرح نمائید. ما آماده هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *