بورس ارومیه کجاست؟ آدرس و تلفن تماس بورس ارومیه

تلفن و آدرس بورس منطقه‌ای استان آذربایجان غربی و ساختمان بورس ارومیه کجاست؟ نحوه دریافت غیرحضوری کد بورسی و معاملاتی در ارومیه.

ممکن است بخواهید، برای شروع فعالیت خود در بازار بورس یا انجام کاری به ساختمان بورس ارومیه یا یکی از شرکت‌ها و کارگزاری‌های مربوط به آن مراجعه کنید. درنتیجه می‌خواهید بدانید بورس ارومیه کجاست، لذا ما در این مطلب آدرس و شماره تلفن بورس منطقه‌ای استان آذربایجان غربی را خواهیم گفت.

قصد سرمایه‌گذاری در بازار بورس دارید؟

اگر می‌خواهید فعالیت بورسی خود را شروع کنید، یا نیاز به آموزش تخصصی برای بورس اوراق بهادار دارید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع سرمایه گذاری در بورس، فیلم‌های دوره آموزشی رایگان بورس را در سایت موج برتر ببینید. سوال‌هایی که به ذهنتان می‌رسد بپرسید، کد بورسی و کد معاملاتی دریافت کنید، و فعالیت بورسی خود را آغاز کنید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال کنید.

بازار بورس در ایران چیست؟

سازمان بورس اوراق بهادار متولی بازار سرمایه در ایران است. و شرکت بورس و شرکت فرابورس زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کنند. در واقع بستر سرمایه‌گذاری در بورس را فراهم می‌کنند. از طرفی شرکت‌های کارگزاری با ارائه خدمات به سهامداران بازار بورس، تحت نظارت بورس منطقه‌ای در استان‌های مختلف فعالیت می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه حضوری به بورس ارومیه، دوره آموزش بورس را مشاهده کنید.

آدرس تالار بورس ارومیه کجاست؟

سازمان بورس به منظور گسترش فرهنگ سهامداری و سرمایه گذاری در برخی از استان‌های کشور نمایندگی و یا شعبه دارد. همچنین از طریق نمایندگی‌ها بر فعالیت شرکت‌ها و نهادهای مرتبط با بورس (مثل کارگزاران بورس) نظارت می‌کند. در ادامه آدرس و محل شعبه بورس ارومیه (بورس منطقه‌ای استان آذربایجان غربی) را معرفی خواهیم کرد. آدرس و تلفن تالار بورس ارومیه و به شرح زیر است.

  • آدرس تالار بورس ارومیه: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان سربازان گمنام، نرسیده به چهارراه باهنر، بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی
  • تلفن: ۳۳۴۷۷۱۸۱-۰۴۴
  • نمابر: 33477183- 044

سوالی دارید؟

اگرچه برای دریافت کد معاملاتی و کد بورسی بصورت غیرحضوری در ارومیه می‌توانید، از طریق لینک‌های بالا اقدام کنید. اما اگر سوالی دارید و نیاز به راهنمائی دارید، فقط سوالتان را در زیر همین صفحه بنویسید. ما پاسخ می‌دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *