بورس شیراز کجاست؟  تلفن و آدرس بورس استان فارس

تلفن و آدرس بورس شیراز کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در استان فارس. نحوه دریافت غیرحضوری کد سهامداری و کد معاملاتی در استان فارس

شما اگر ساکن استان فارس هستید، شاید نیاز دارید بدانید بورس شیراز کجاست. سازمان بورس اوراق بهادار در مراکز استان‌های کشور، نمایندگی و شعب سازمان بورس را تاسیس کرده است. لذا بورس منطقه‌ای استان فارس همان بورس شیراز می‌باشد که در این مطلب تلفن و آدرس آن را خواهیم گفت. اما شاید نمی‌دانید که نیازی به مراجعه حضوری ندارید.

چرا مراجعه حضوری به ساختمان بورس ضروری نیست؟

امروزه دسترسی به تمامی خدمات مرتبط با بورس اوراق بهادار و بازار سرمایه بصورت غیر حضوری ممکن شده است. حتی شکایات، مکاتبات با سازمان بورس و غیره هم غیرحضوری قابل پیگیری می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به بورس شیراز دوره آموزش رایگان بورس اوراق بهادار را ببینید. تا با تمامی ارکان بازار سرمایه، تابلو معاملات سهام و اصطلاحات بازار بورس، بصورت جامع و کامل آشنا شوید.

خدمات غیر حضوری برای کد بورسی و کد معاملاتی چیست؟

در صورتیکه قصد خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار دارید، باید کد سهامداری (کد بورسی) دریافت کنید. همچنین از یک کارگزار بورس کد معاملاتی خرید و فروش سهام دریافت کنید. لذا بدون اینکه از منزل خارج شوید، تمامی این کدها و بسیاری خدمات دیگر را می‌توانید بدون حضور در ساختمان بورس شیراز دریافت نمائید. فقط کافی است راهنمای زیر را دنبال کنید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال نمائید.

تلفن و آدرس تالار بورس در شیراز کجاست؟

اگر دوره آموزش رایگان بورس را مشاهده کرده باشید، احتمالا دیگر نیازی ندارید بدانید ساختمان تالار بورس شیراز کجاست. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه به بورس منطقه‌ای استان فارس دارید. ما برای شما مکان و آدرس و تلفن آن را قرار داده‌ایم.

آدرس و تلفن تالار بورس شیراز (نقشه گوگل)

  • استان فارس- شیراز – میدان دانشجو – ابتدای بلوار چمران – روبروی پمپ بنزین- طبقه فوقانی بانک مسکن
  • تلفن: ۳۶۲۷۶۴۶۰-۰۷۱
  • نمابر: 36276459-071

سوالی دارید؟

امیدواریم با دنبال کردن آموزش رایگان بورس بیشتر سوالات شما رفع شده باشد. اما کارشناسان موج برتر آماده پاسخگویی به شما هستند. اگر سوالی داشتید در زیر همین صفحه بپرسید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *