بورس زاهدان کجاست؟  تلفن و آدرس بورس استان سیستان و بلوچستان

مکان و آدرس بورس زاهدان کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در استان سیستان و بلوچستان. راهنمای دریافت غیرحضوری کد سهامداری و کد معاملاتی.

سازمان بورس اوراق بهادار به منظور گسترش فرهنگ سهامداری، اقدام به تاسیس نمایندگی در استان‌ها نموده است. اگر ساکن استان سیستان و بلوچستان هستید و قصد مراجعه به بورس زاهدان دارید، باید بدانید بورس زاهدان کجاست. ما در این مطلب تلفن و آدرس بورس منطقه‌ای استان سیستان و بلوچستان را خواهیم گفت. اما خوب است بدانید در بیشتر موارد نیازی به مراجعه حضوری به ساختمان بورس نیست.

 اطلاعات خدمات بورسی را از کجا دریافت کنم؟

بدون مراجعه حضوری به ساختمان بورس زاهدان در استان سیستان و بلوچستان یا هر استان دیگری، می‌توانید خدمات مختلف را آنلاین و غیرحضوری دریافت نمائید. ما بورس را به خانه و محل کار شما آورده‌ایم. در دوره آموزش رایگان بورس، هر نوع اطلاعاتی در زمینه بورس را پیدا خواهید کرد. در این دوره، آموزش اصطلاحات و نمادهای بورسی و تابلو معاملات سهام وجود دارد. با مشاهده ویدئوهای آموزشی، بطور کامل با بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار آشنا شوید.

اولین گام برای سرمایه‌گذاری در بورس چیست؟

در اولین قدم باید از شرکت سمات، کد بورسی دریافت کنید. سپس در یک کارگزاری بورس ثبت‌نام کرده و کد معاملاتی خرید و فروش سهام در بورس ایران دریافت کنید. همه اینها بصورت غیر حضوری و آنلاین قابل دریافت است. و نیازی به حضور در ساختمان بورس زاهدان یا هر شهر دیگری نیست. فقط کافی است راهنمای زیر را دنبال کنید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال کنید.

آدرس تالار بورس زاهدان کجاست؟

اگر دوره آموزش مجازی بورس را دنبال کرده باشید، احتمالا دیگر نیازی ندارید بدانید بورس زاهدان کجاست. اما اگر تمایل و قصد مراجعه به بورس منطقه‌ای استان سیستان و بلوچستان دارید. ما برای شما آدرس و تلفن آن را قرار داده‌ایم.

نلفن و آدرس تالار بورس زاهدان

  • زاهدان- خیابان دانشگاه- سه راه دانش- ساختمان بانک ملی شعبه دانش- بورس منطقه‌ای سیستان و بلوچستان
  • تلفن: ۳۳۴۳۸۵۶۰-۰۵۴
  • نمابر: 33438562- 054

سوالی دارید؟

کارشناسان موج برتر آماده پاسخگویی به شما هستند. اگر سوالی دارید در زیر همین صفحه بپرسید. اما اگر دوره رایگان بورس را ببینید، بخش زیادی از سوالات شما بر طرف خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *