بورس مشهد کجاست؟ آدرس و مکان تالار بورس مشهد

آدرس و محل بورس مشهد کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس در مشهد. آموزش نحوه ورود به بورس و نحوه دریافت کد معاملاتی از کارگزاری بورس در مشهد.

ممکن است، فعالان بازار سرمایه به دلایل مختلفی نیاز به مراجعه حضوری به بورس داشته باشند. یا برای انجام کاری بخواهند به شرکت‌های مرتبط به بورس در محل زندگی خود مراجعه کنند. به همین دلیل در این مطلب خواهیم گفت که آدرس و محل بورس مشهد کجاست؟ همچنین مکان‌ها و شرکت‌های مرتبط با بورس در مشهد (استان خراسان رضوی) را معرفی خواهیم کرد.

می‌خواهید سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید؟

آیا قصد دارید فعالیت بورسی خود را شروع کرده و با خرید و فروش سهام در بورس سرمایه‌گذاری کنید؟ توجه داشته باشید که برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس نیازی به مراجعه به شعبه بورس مشهد ندارید. چراکه برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس و خرید و فروش سهام باید کد بورسی از سمات (سامانه سجام) و از شرکت‌های کارگزاری بورس کد معاملاتی دریافت نمائید.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار بصورت غیرحضوری را دنبال نمائید.

سازمان بورس اوراق بهادار چیست؟

سازمان بورس اوراق بهادار متولی بازار سرمایه در ایران است. از طرفی شرکت‌های بورس (مثل بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران) به عنوان زیرمجموعه سازمان بورس اوراق بهادار، مجری فعالیت‌ها و سیاست‌های سازمان بورس هستند. در واقع بستر سرمایه گذاری در بورس را فراهم می‌کنند. از طرفی شعبه‌های سازمان مثل بورس مشهد برای نظارت بر نهادهای وابسته به سازمان، ارائه خدمات مربوطه به سهامداران و فعالان بازار را نظارت می‌کنند.

تالار بورس مشهد کجاست؟

به منظور گسترش فرهنگ سهامداری و سرمایه گذاری در بورس، سازمان بورس در برخی از استان‌های کشور نمایندگی و یا شعبه دارد. این نمادیندگی‌های سازمان بورس، بر فعالیت‌های کارگزاران بورس در استان‌ها نظارت می‌کنند. در ادامه آدرس و محل شعبه بورس در مشهد (بورس منطقه‌ای استان خراسان رضوی) را معرفی خواهیم کرد. آدرس و تلفن تالار بورس مشهد در استان خراسان رضوی به شرح زیر است.

آدرس تالار بورس در مشهد

  • تلفن: ۹-۳۷۶۴۸۳۴۸- ۰۵۱
  • فکس: 37674006- 051

سوالی دارید؟

اگر ویدئوهای دوره آموزش رایگان بورس را مشاهده کنید، بخش زیادی از سوالات شما رفع خواهد شد. اما می‌توانید در انتهای همین صفحه سوالات خود را مطرح نمائید. کارشناسان موج برتر آماده پاسخ به سوالات شما هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *