ساختمان بورس تهران کجاست؟ آدرس تالار بورس سعادت آباد تهران

آدرس و محل بورس تهران کجاست؟ آدرس و تلفن تالار بورس سعادت آباد تهران و نحوه دریافت کد معاملاتی بصورت غیرحضوری برای بازار بورس.

اگر می‌خواهید بدانید ساختمان بورس تهران کجاست و به دنبال آدرس و یا تلفن‌های تماس تالار بورس سعادت آباد تهران هستید، حتما دلیل خاصی دارید. چراکه درحال حاضر برای شروع فعالیت در بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار نیازی به مراجعه حضوری به ساختمان و تالار بورس تهران نیست. تمامی اقدامات لازم برای شروع سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه به صورت آنلاین قابل انجام است.

چگونه در بازار بورس سهام سرمایه گذاری کنیم؟

برای شروع خرید و فروش سهام و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه باید اطلاعات کافی و لازم را داشته باشید. باید درباره نحوه انجام معاملات سهام، اصطلاحات کاربردی در بورس تهران و همچنین آشنائی با سایت‌های کاربردی اطلاعات کافی داشته باشید. برای کسب این اطلاعات نیازی به حضور در ساختمان بورس تهران نیست.

علاوه بر اطلاعات از بورس تهران، برای دریافت کد سهامداری باید اقدام کنید. سپس از طریق یک شرکت کارگزاری باید کد معاملاتی دریافت کنید. در اینصورت می‌توانید خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران را انجام دهید. ما برای شما یک پیشنهاد جذاب داریم، بهترین دوره رایگان آموزش بورس که بیش از ۲۳۰ هزار بازدید داشته را برای شما فراهم کردیم.

آیا می‌توانیم کد بورسی و کد معاملاتی را غیرحضوری دریافت کنیم؟

همانطور که گفته شد، تمامی مقدمات ورود به بازار بورس تهران بصورت غیرحضوری و آنلاین قابل اقدام است. در دوره آموزش رایگان بورس، تمامی این موارد تشریح شده و راهنمای لازم وجود دارد. هنوز هم می‌خواهید به ساختمان بورس تهران بروید؟ حتی وقتیکه می‌توانید غیرحضوری کدمعاملاتی و کد بورسی دریافت کنید!

از طریق لینک زیر می‌توانید با ثبت نام در سامانه سجام برای دریافت کد سهامداری یا کد بورسی اقدام نمائید. همچنین پس از ثبت‌نام در کارگزاری برای دریافت غیرحضوری کد معاملاتی اقدام کنید. حتی امکان احراز هویت در سامانه سجام و کارگزاری بصورت غیر حضوری وجود دارد.

راهنمای دریافت کد بورسی و کد معاملاتی کارگزار (غیرحضوری) را دنبال کنید.

آدرس ساختمان تالار بورس سعادت آباد تهران کجاست؟

تعدادی از فعالان بازار سرمایه تمایل دارند در ساختمان تالار بورس اوراق بهادار (معروف به تالار سعادت آباد) حضور داشته باشند. با دیگر سهامدارن و سرمایه‌گذارن مشورت کنند. برای خرید و فروش سهام تابلو معاملات بورس را از نزدیک ببینند. گرچه همه این کارها بصورت آنلاین قابل انجام است. اما اگر قصد حضور و مراجعه به ساختمان بورس را دارید، آدرس زیر برای ساختمان بورس سعادت آباد تهران است.

آدرس و تلفن ساختمان بورس سعادت آباد

 • تهران، سعادت آباد، بلوار قیصر امین‌پور، ساختمان تالار بورس اوراق بهادار (نقشه گوگل)

نقشه گوگل تالار بورس تهران
ساختمان تالار بورس تهران روی نقشه گوگل

سوالی دارید؟

ما آماده پاسخگویی به سهامدارن و فعالان بازار سرمایه هستیم. اگر سوالی دارید، زیر همین صفحه و در قسمت دیدگاه مطرح کنید. البته اگر دوره رایگان بورس را ببینید، پاسخ سوالات زیادی را دریافت خواهید کرد.


۲ پاسخ

  1. سلام
   ضمن عرض تسلیت. برای پیگیری سهام فرد متوفی باید از طریق شرکت سمات (سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه) اقدام نمائید. یعنی موارد زیر را پیگیری کنید.
   ۱- به یکی از شعب سمات در استان خود مراجعه کنید. به همراه مدارک متوفی و گواهی فوت و مدارک وصی متوفی
   ۲- وقتی دارایی سهام فرد فوت شده معلوم شد، به دادگاه مراجعه کنید
   ۳- مراحل انحصار وراثت را طی کنید.
   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *